data-privacy

6 порад від Google для мінімізації ризиків безпеки персональних даних

Щорічно, 28 січня, починаючи з 2007 року, відзначається Міжнародний день захисту персональних даних. Це свято було засновано для того, щоб користувачі мережі не забували про дотримання правил поведінки в Інтернеті, які допомагають убезпечити їх віртуальну і реальне життя.

Компанія Google, за традицією, на честь Дня безпечного інтернету дає користувачам поради для мінімізації ризиків конфіденційності їхніх даних.

1. Зберігайте паролі в безпечному місці.

Менеджер паролів Google допомагає запам’ятати і надійно зберігати паролі для всіх ваших акаунтів в хмарі. Крім того, за допомогою вбудованої перевірки ви можете дізнатися, чи є ваші паролі досить надійними, або якщо Google виявив, що паролі скомпрометовані, вам вишлють посилання, щоб замінити їх.

2. Дозвольте Google автоматично видаляти свої дані

Завдяки автоматичному видаленню даних про місцезнаходження і активності в мережі, ви можете вибрати опцію автоматичного видалення вашої активності та історії місцезнаходжень кожні 3 або 18 місяців. Також, ви можете переглядати, які дані зберігаються в ваш обліковий запис за допомогою простих елементів в налаштуваннях облікового запису Google.

3. Використовуйте додатки Google в режимі інкогніто

chrome-incognitoРежим інкогніто є одним з найпопулярніших інструментом захисту персональних даних з моменту запуску Chrome. У минулому році він був доданий ще в YouTube і Google Maps. Якщо включити режим інкогніто в картах, то ваша активність, наприклад місця, які ви шукайте не буде збережена на Вашому. Як зайти в режим інкогніто? Це можна зробити натиснувши комбінацію клавіш Ctrl + Shift + N або ж зайти в Налаштування та управління Google Chrome і вибрати “Нове вікно в режимі інкогніто”.

4. За допомогою Chrome користуйтеся інтернетом безпечно

Безпечний перегляд в Chrome захищає вас від шкідливої ​​реклами, незахищених сайтів і завантаження підозрілих файлів. Якщо ви користуєтеся Chrome, функції захисту паролів в ньому працюють автоматично.

5. Контролюйте конфіденційність голосом за допомогою Google Assistant

Просто скажіть: «OK Google, delete the last thing I said to you» ( «Окей Google, видали останнім, що я тобі казав»), щоб видалити зібрані дані, пов’язані з обліковим записом Google, або «OK Google, that was not for you »(« Окей Google, це не для твоїх вух »), щоб сказати помічникові забути те, що він чув, якщо він відповідає на те, що насправді не було питанням або запитом.

6. Контролюйте, яку рекламу хочете бачити від Google

Якщо певна реклама для вас не релевантною, ви можете заблокувати її за допомогою елемента управління «Відключити цю рекламу». І ви завжди можете контролювати види реклами, яку ви бачите, або коли-небудь відключити персоналізацію реклами в налаштуваннях.

zashhita-personalnykh-dannykh

Ми сподіваємося, що дані поради будуть для вас корисними і ваші персональні дані завжди будуть у безпеці.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Обратный звонок