Сфери застосування технологій Смарт Асап Демо

Сфери застосування Smart технологій

Компанія АСАП ДЕМО презентує унікальні Smart сенсори та датчики для покриття всіх аспектів життя людини.

Наша компанія має пропозиції щодо поліпшення чи не всіх сфер життя, а саме: Smart освітлення, ЖКГ, екологія, Smart транспорт, контроль сміття, промисловість та різноманітні сенсори для створення розумної інфраструктури.

Ми впроваджуємо готове рішення “Інтернету речей” в Україні. Починаючи від маленьких розумних сенсорів закінчуючи великою мережою покриття цілих міст та сіл.

Економія

Безпека

Мобільність

Зручність


Зацікавило якесь рішення? Зверніться до наших спеціалістів за детальною інформацією. Клік.


Мережа – це покриття протоколом передачі даних великої площі. У нашому випадку це населені пункти, які з часом покриють всю Україну. Для того щоб все це працювало корректно ми використовуємо іноваційне програмне забезпечення.

Наш софт виконує функції збору та аналізу. Його можливості не обмежені 1 сферою, а покривають всі одразу. В залежності від потреб клієнта, йому доступний відповідний функціонал софту.


Приклад ефективності

Для наочного розуміння ефективності ми підрахували витрати на освітлення одним ліхтарем невеличкої ділянки. Для розрахунку взяли середні значення по кожній позиції та найбільш поширені види освітлення.

Технологія ДНаТ («жовті» лампи) LED Smart LED
Споживання кВт/год одним ліхтарем 0,27 кВт/год 0,1 кВт/год 0,1 кВт/год
Споживання кВт/год одним ліхтарем за один рік 1281 кВт/год 475 кВт/год 263 кВт/год
Ціна за електроенергію 1 ліхтаря за рік 4 227 грн 1 568 грн 868 грн

Всі ціни за електроенергії взяті з офіційних джерел та дійсні на момент написання статті.

Як видно з таблиці, різниця цін між типами освітлення величезна. У відсотковому перерахунку виходить що Smart LED вигідніше за звичайні лампи на 45 %. А в порівнянні з звичайними “жовтими” лампами економія досягне 80%


Є питання як це допоможе у Вашій технології? Спитайте у наших спеціалістів. Клік.


Чому саме наша компанія

Україна як і весь світ тільки починає входити в еру цифрового майбутнього. Всі компанії починають рухатись в цьому напрямку, але вони обирають лише одну конкретну задачу. Так, наприклад, компанії спеціалізуються на програмному забезпечені, а сенсори не виготовляють. Чи навпаки, роблять різноманітні датчики, а покрити мережею місто не зможуть.

Ми ж пропонуємо готове рішення. Коли клієнту не доведеться шукати 4-5 різноманітних фірм з різних сфер для побудови “розумного міста”. Поєднавши спеціалістів з сфери “інтернет речей” та соціальних питань, ми створили команду, що бачить вектор потреб громадян та розуміє як ці потреби вирішити.


Якщо потрібної Вам сфери застосування не було перераховано в даній статті, то звертайтесь за інформацією про можливість застосування Smart технологій саме у Вашій сфері до наших фахівців. Наші контакти +38 (044) 379 30 87 та +38 (067) 379 30 87 або на пошту

Рішення асап демо для підприємств

Збільшення прибутку підприємств за допомогою розумних систем

Більшість промислових об’єктів в Україні працюють в напівавтоматизованому робочому стані.  Це призводить до залучення додаткових кадрів.  Зазвичай це або ремонтна бригада, або просто робочі, які перевіряють стан виробничих машин. В ідеальному світі все має бути навпаки, а саме: заводи – повністю автоматизовані, та кожен рух механізму відслідковується.

Розумне рішення АСАП ДЕМО для промисловості

Наша компанія розробила спеціальні датчики для зчитування відсоткового зношення рухомої частини механізму.

Датчик для вимірювання температури приладу

Ці сенсори можуть знімати показники з будь-яких поверхонь,  аналізувати та показувати Вам на скільки той чи інший механізм зносився.  Це буде корисно для всіх промисловостей, адже своєчасна заміна одного елементу не дозволить всьому механізму вийти з ладу. Ви можете запитати, один датчик за один механізм,  чому я не можу на око його перевірити? Звісно можете,  але вже точність виміру постраждає,  адже око не відчуває що відбувається в середині механізму. А якщо таких елементів за якими треба наглядати близько тисячі, то вже знадобиться бригада людей.  Які мають власне бачення,  мають людський фактор,  та точність вимірювання просто залежатиме від їх настрою. Тому ми пропонуємо просто та водночас елегантне рішення – це Smart виробництво. Створене нами екосистема дозволяє контролювати не тільки зносостійкість рухомих елементів, а і виконувати вимір температури, запис тиску в резервуарах, моніторинг кількості заповненості, пошук витоку (води, газа), захист від пожежі, та багато інших крисних функцій.

Сенсор лораван від асап демо

Збільшення прибутку та правильна економія

Датчики всього лише вимірюють показники та передають на сервер обробки даних. Далі сервер виводить, в зручному для сприйманні вигляду, інформацію про пошкодження. Це безумовно допоможе зберегти кошти на простої під час поломок. Але цінність цих систем полягає в можливості оптимізації та реорганізації виробничого процесу. Так система може показати який об’єкт працює понаднормово, а який лише на 60%. Це допоможе розділити потужності. Програма видасть аналіз спожитої енергії до виготовленного матеріалу (за наявності наших датчиків контролю енергії), що допоможе регулювати навантаженість. Оптимізація робочого персоналу завдяки “маячкам”, які будуть контролювати пересування, та корисне навантаження. Ці маячки можливо встановити як на персона, так і на рухомі частини. Так це буде корисно якщо при заводі є склад. Система сама підкаже працівнику куди що віднести, та де взяти необхідне. Скорочення часу на доставку призведе до підвищення ефективності.  Оптимізація роботи таким чином призведе до постійної подачі ресурсів без затримок та простою.

Таким чином, нашими методами економії користуються вже декілька заводів на території України. Та показники їх економії досягли 15% в рік. Для масштабів виробництва це стало неймовірно величезною економією

Масштабування та помірний перехід до розумного контролю для збільшення прибутку.

Всі елементи системи підключаються за допомогою протоколу інтернет речей LoRa. Вони унікальні тим, що поставивши один раз, ви зможете масштабувати та розширювати всю мережу. Додавати більше елементів, нові, та замінювати старі в разі потреби. Все це доступно у нашому рішенні.система lora від asap demo

Застосунки та аналітика показані на малюнку означає можливість встановлення клієнтського додатку, перенесення інформації на сервера інших світових виробників та передача готової інформації в CRM системи та інше.

Завдяки нашій системі поєднання софтової та девайсної частини ми зробили розумне освітлення для невеликого міста. Економія на освітленні досягла 50% в порівнянні з звичайними LED лампами, та 78% з газорозрядними лампами.

Екологічний фактор

Все більше і більше людей звертають увагу на екологічний стан навколишнього середовища. Зараз це турбує і міністерства, тому вони починають активну боротьбу проти забруднювачів. Штрафи накладені за порушення екології величезні. Набагато краще захистити себе від цього, встановивши наші сенсори для визначення забруднювачів повітря/води/землі. Ці сенсори так само під’єднуються до вже існуючої нашої системи та оброблюються тим самим програмним забезпеченням.

сенсор стану повітря від асап демо LORAWAN

Програмне забезпечення зможе контролювати кількість виготовленої продукції і порівнювати з викидами шкідливих домішок. Що в своє чергу допоможе досягти балансу та не отримати штрафи чи санкції через екологію.

Один з наших проектів полягає в автоматизації складів виробництва. Товарообіг завдяки розумному складу збільшився на 15% та почав приносити більше економії.

Висновок

Маючи на меті будь-яку з вище наведених потреб – можна встановити наше рішення. Не обов’язково брати весь комплект. Ви можете обрати тільки сенсори зносу та поставити їх, якщо потім буде потреба в інших датчиках, то докупити їх вже не проблема. Всі ці компоненти призведуть до збільшення прибутку та економії. Якщо у Вас є якісь питання з додаткових можливостей чи ціни звертайтесь за телефонами вказаними на сайті.

Стильний та надійний ноутбук для державного сектору

Чи чули Ви коли не будь від колег про незручність їх робочого місця? Чи можливо ви самі помічали такі недоліки як відсутність необхідних портів, неможливість підключити другий монітор, або недостатня кількість роз’ємів підключення периферії. Від правильно організованого робочого місця залежить як швидкість так і якість виконаної роботи працівниками. Відділ закупівель при створенні правильного ТЗ на закупівлю, дуже часто стикається з проблемою вирішення всіх виробничих потреб працівника на базі одного комп’ютеру. Все це перестає бути проблемою, коли відомий світовий бренд подбав про ці потреби та елегантно додав всі рішення в стильний корпус.

 Ноутбук Acer TMP 215-52

acer tmp 215-52 від Асап ДЕМО

Якісна техніка має бути бездоганна в усіх аспектах. Вашій увазі представлено ноутбук який ідеально впишеться у Ваше робоче місце.
Приємний на дотик корпус , стильний дизайн, ділова стриманість. Перші думки після погляду на модель Acer TMP 215-52. Корпус ноутбука не тільки гарний та приємний на дотик, він ще дуже міцний. Лептоп пройшов тести та має відмітку MIL-STD, що означає стійкість до всіх можливих зовнішніх впливів. Інженери спроектували дизайн таким чином, що навіть падіння з висоти не зашкодить моделі. Преміальний корпус та розумно підібрані комплектуючи,  роблять цей ноутбук найкращим вибором для державних установ. Ціна приладу, є в межах дозволених законом рамках на організацію робочого місця держслужбовця.

Що ж стосовно “серця” даного ноутбука то це – енергоефективний процесор з 4 потоками та 2 ядрами Intel Pentium 6405U. Жодна офісна/виробнича програма не зможе навантажити процесор навіть на 80%. Тому переплачувати за дорогі процесори i3 або і5 серії не має жодного сенсу. Ноутбук оснащено 4GB швидкісної пам’яті типу DDR4 та носієм інформації SSD 256GB (комплектація може змінюватись від потреб замовників). Наша команда інженерів провела ряд власних тестів, та за їх результатами зробила висновок про відмінну функціональність та цілком достатню швидкість роботи ноутбуку, для вирішення всіх поточних завдань працівника держсектора.

acer tmp 215-52 від Асап ДЕМО

Все що потрібно вже в одному корпусі

В розпорядженні лептопу є 3 – USB 3.2 та 1 – USB Type C.  Цього повністю достатньо для підключення всього: маніпулятору типу “миша”, принтеру з можливістю тільки проводового підключення, та флеш накопичувача. Залишається сучасний роз’єм USB Type C. З його допомогою можливо підключити будь-яке сучасне обладнання та дуже швидко передавати інформацію. Цілі які були поставлені при створенні моделі це перш за все швидкість та надійність. Про надійність вже сказано багато, але це ще не все. Так в цьому ноутбуці є TPM модуль. Він захищає інформацію на комп’ютері на апаратному рівні шляхом криптографії.

Основним завданням сучасного комп’ютера є забезпечення високої швидкості роботи, функціональності за помірного бюджету. Ці постулати чудово реалізовані в ноутбуці Acer TMP 215-52, обираючи дану модель можна на багато років забути про оновлення комп’ютерного парку та значно підвищити ефективність працівників на місцях.

acer tmp 215-52 від Асап ДЕМО
Ноутбук Acer TMP 215-52 на робочому місці працівника компанії АСАП ДЕМО

Данні ноутбуку були вибрані переможцями в тендерах від Міністерства Оборони України в тендерах:
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-02-28-002635-a
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-02-28-002748-a

і на далі продовжують набирати популярність в державному секторі закупівель. Для отримання більш детальної інформації про даний продукт, Ви можете отримати в наших спеціалістів за телефонами +38 (044) 379 30 87 або +38 (067) 379 30 87

Аруба Бикон. Маяк для технології Aruba Meridian

Aruba Meridian. Геолокація в середені приміщень

Що таке Aruba Meridian?

Aruba meridian для IOS

Aruba Meridian – це прекрасне рішення для пацієнтів мед закладів, яке дозволяє не витрачати години стоячи в черзі до реєстратурі, перед кабінетами медиків, та навіть відмовитися від дзвінків на гарячу лінію. Варто лише завантажити додаток Aruba Meridian  на свій смартфон (доступний у Google play та AppStore). Завдяки функціоналу додатку, клієнти матимуть доступ до розкладу прийомів лікарів, плану розміщення приймалень та кабінетів в усіх корпусах лікарні, кількості людей у “живій” черзі, та багато чого іншого в режимі 24/7.

Геолокація в приміщенні ідея не з нових. Подібні системи розроблялися такими гіганти IT ринку як Apple та Google, а також невеликими китайскими компаніями. В рішенні від Aruba використовується протокол iBeacon від Apple. Протокол відрізняється простотою роботи, має постійну підтримку та отримує оновлення.

Для чого взагалі потрібен додаток та які переваги від геолокації.

Додаток аруба мерідіан на андроід

Уявимо лікарню в якій є декілька багатоповерхових корпусів, з безліччю кабінетів та відділень. Для будь якого відвідувача, навігація в таких великих закладах може стати проблемою.  Але маючи в своєму смартфоні безкоштовну карту медзакладу, яка автоматично побудує маршрут до потрібного кабінету чи лікаря, можна забути про безкінечні блукання по коридорам незнайомої вам будівлі. Черги в реєстратуру та  дзвінки на гарячу лінію відійдуть у минуле, коли вся непохідна інформація буде в вашому смартфоні. Всі ці переваги доступні завдяки новими інноваційними технологіями від Aruba та ASAP DEMO. Наша компанія займає лідируючи позиції в даній області. Займається створенням кейсів, які активно реалізуються в усіх містах України. Наші спеціалісти, розроблять спеціально під ваші потреби, готове рішення, та вирішать будь-які питання пов’язані з його реалізацією.

Дана технологія надає можливість шукати не тільки лікарів та їх кабінети, а і людей. Ця функція потрібна у випадках коли люди не можуть знайти один одного. Це буде корисно у таких критичних ситуаціях, коли дитина відійшла від батьків, але в неї є смартфон. Додаток з легкістю передасть інформацію про місцезнаходження дитини на смартфон одного з батьків, та побудує маршрут до неї.

Як це влаштовано

Маяки аруба в розібраному стані

Маленькі маячки (бікони) кріпляться на стіну, або стелю. Вони працюють на бездротовій технології  Bluetooth low energy; скорочення BLE. Маяки настільки енергоефективні, що здатні працювати від внутрішніх батарейок приблизно 3-4 роки. Розташовані по всій будівлі маячки, підключаються до додатку на телефоні та передають інформацію про його місцезнаходження. Маяки дуже маленькі, та мають форму яка органічно впишеться в будь-який дизайн. Метод тріангуляції, який використовують маяки, має точну техніку знаходження та зображення людини на мапі. Бікони розроблені таким чином, що без проблем справляються з великими навантаженнями. Вони були протестовані на стадіоні Levi’s Stadium в Сан-Франциско. Який має площу в 172 000 м², та вміщає 68 500 глядачів. Незважаючи на великі об’єми людей девайси яких опитували бікони, робота системи показала відмінні результати та не мала збоїв в роботі.

 

Можливості

Для забезпечення контролю збереження активів лікарні та оптимізації їх використання є рішення Asset Tracking. На основі платформи Meridian. Ця си-стема дозволяє в реальному часі й просторі бачити, які прилади використовуються, а які стоять без дії. Все це допоможе оптимізувати роботу персоналу. Не доведеться більше шукати по всій лікарні той чи інший апарат, прилад чи предмет. Ці можливості дають змогу:

 • зменшити витрати на закупівлю нового обладнання у випадку їх втрати;
 • підвищити рівень обслуговування клієнтів;
 • заощадити час та полегшити роботу персоналу лікарні.

Це лише малий перелік плюсів які можуть принести пристрої для відслідковування активів.

Маячки можуть працювати в двух режимах:

 1. Передача даних для визначення координат в просторі
 2. Показ Push-повідомлень при наближенні до маяка.
Aruba meridian

Другий тип роботи може бути корисним для показу специфічної реклами, або корисної інформації. Так якщо в лікарні є деякі платні послуги, то при проходженні поруч з кабінетом де такі послуги надаються, людині прийде Push-повідомлення на смартфон. В якому буде прорекламована та чи інша можливість. Також сам додаток підтримує встановлення реклами, що допоможе лікарні заробляти кошти на рекламі, та окупити вартість встановлення системи на основі біконів.

Інші можливі галузі використання Aruba Meridian

Інтерфейс Aruba Meridian

Систему Aruba location service можливо використовувати не тільки в медицині, а і в будь-яких галузях. Так гарними кейсами для реалізації будуть аеропорти, бізнес центри, торгівельно-розважальні центри. Керувати системою може всього одна людина. Інформативність та легкість роботи з інтерфейсом дозволить не тільки редагувати, а й реорганізувати всю роботу додатку, та принцип роботи його роботи. Система Aruba Meridian, є гнучкою в налаштуваннях і ефективною в будь-якій ситуації

Для отримання презентації або детальної інформації звертайтесь за телефонами, або скориставшись функцією виклику дзвінка.

Інтернет речей та рішення для його реалізації

Інтернет речей та де він застосовується

В сучасному світі, майже вся техніка має підключення до мережі, і тим самим додає приставку Smart (розумний) до своєї назви. Всі виробники зараз намагаються перевести свої вироби до категорії Smart. Таким чином в нас з’являються розумні холодильники, чайники, праски та багато чого іншого. Але інтернет речей (Internet of Things) це не тільки розумна побутова техніка, а і будь-які інші речі, починаючи від малих (робочий механічній інструмент на який кріпляться маяки для передачі геолокації, та невеликі датчики виміру температури і забрудненості повітря) і до величезних фур та морських контейнерів. Все це вже реальність, і використовується різними компаніями по всьому світу.

Як працює Інтернет речей (Internet of Things)

Принципова схема робота протоколу LoRa

Інтернет речей не має одного визначеного протоколу для передачі інформації, але найбільш популярними на сьогоднішній день є LoRaWan. Даний протокол своєю назвою натякає, що він створений для IoT (Internet of Things). LoRaWAN (Long Range – далека відстань) була винайдена, як енергоефективна мережева технологія. Особливості технології дозволяють працювати як на відкритих місцевостях, так і на міських забудовах. Тобто навіть велика кількість багатоповерхівок та інших перешкод не зможуть впливати на роботу протоколу. Низький рівень споживчої енергії дозволить пристроям на основі протоколу LoRa працювати приблизно 10 років від батарейки типу АА.

Принцип роботи – базові станції слухають ефір в потрібному діапазоні частот. Коли вони отримують запит від будь-якого пристрою, то відповідають на тій же частоті. Ширина каналу при цьому залишається 125 кГц, швидкість 5 кілобіт/с. Пакети приймаються базовою станцією, але обробку інформації виконує мережевий сервер. Цей сервер відповідає за керування всіма шлюзами (базовими станціями). Наступною ланкою є сервер додатків, який вже оброблює корисну інформацію пакетів. І через сервер додатків, інформація передається споживачю чи в будь-яке інше місце.

Трекінг (Бікони)

Наступним кроком в переході до інтернету речей є BLE Beacon (Бікони). Це невеличкі пристрої, які встановлюють в офісах, складах, та інших установах. Метою восстановления таких пристроїв, є контроль за переміщенням співробітниками по всій будівлі та прилеглим територіям. Маяки кріпляться на стіну або стелю. Для невеликого приміщення вистачить одного маяка в коридорі. Для великого вже потрібна деяка кількість маяків, з коректним розміщенням. Бікони можуть фіксувати переміщення в просторі, час витрачений на те щоб перейти з однієї зону в іншу, початок та завершення роботи персоналу. Таким чином керівники будуть мати можливість бачити, хто з їх працівників багато часу проводить в “курилці”, о котрій починає та завершує свій робочий день. Бікони працюють за технологією Bluetooth Low Energy.

Як виглядають трекери та бікони

Принцип роботи базується на тому, що маячок ніби “стукає” до телефону або ID картці працівника, після отримання зворотнього сигналу трекер розуміє де знаходиться людина. Ця технологія мають дуже мале енергоспоживання, через що, дані датчики працюють дуже довго. Проводити заміну батарейку не доведеться декілька років. Тобто для роботи даної системи потрібен лише телефон або спеціальна ID картка працівника. Все інше зроблять маячки та програмне забезпечення.

Smart ЖКГ

Схема роботи Smart лічильників

Технологія Smart ЖКГ – це віддалений контроль показників та технічного стану лічильників. Універсальність приладів дозволяє налаштовувати їх для роботи по отриманню даних з лічильників газу, води, електроенергії, тепла, а також встановити моніторинг котельного та холодильного обладнання. Дана технологія, дозволяє встановити датчики на звичайні аналогові лічильники та перетворити їх на розумні. Після цього вони будуть передавати всю інформацію потрібному користувачеві, чи підприємству на сервер. Сервер в свою чергу буде оброблювати та передавати всю необхідну інформацію далі.

Смарт лічильник

Сервери передають інформацію до спеціального додатку. В свою чергу власник квартири в додатку зможе контролювати свої витрати. ОСББ або ЖЕК буде мати швидкий доступ до перевірки інформації з лічильників в усьому будинку. Аналіз отриманих даних, дає змогу побудувати графік споживання по днях, мати уявлення про найбільш витратні дні, для більш ефективно контролю за ресурсами

Проблеми які вирішують розумну лічильники:

 1. Несвоєчасні вияви несправності роботи лічильника
 2. Несвоєчасні або некоректні подачі даних про споживання
 3. Проблеми завантаженості відділів підготовки звітів та відділів приймання показників
 4. Низьку точність планування та побудови трендів споживання ресурсів
 5. Контроль за спробами махінацій при обліку показників лічильника

Сільське господарство

Причини створення інтернет речей для сільського господарства:

 1. Планові поливи призводять до надмірного використання водних ресурсів
 2. Недостатній контроль за переміщенням та станом здоров’я худоби нерідко призводить до втрати поголів’я
 3. Показники навколишнього середовища впливають на кількість та якість врожаю
 4. Нестача інформації про минулий врожай, що не дає зрозуміти ефективність посіву
 5. Крадіжки та втрати різних активів підприємства
Інтернет речей для сільського господарства

Спеціальні нашийники для великої рогатої худоби призначені для моніторингу поведінки тварин, а саме темпу переміщення, часом відпочинку, та поведінкою під час спеки. Тести доводять, що використання розумного контролю збільшує поголів’я худоби приблизно на 15-20%.

Розумні трекери встановлені на комбайни, трактори та інші сільсько-господарські машини допоможуть вирахувати кількість збираємого зерна та культур.

Для сільського господарства важливим елементом є вологість ґрунту, адже суха або понад волога земля не може давати гарний врожай. Тому інженерами було створено спеціальні датчики контролю вологості. Їх ефективність була доведена одразу, збільшення врожаю досягло 30%. Це ще раз доводить, що вчасний полив є основним гарантом гарного врожаю.

Вимір осадів та кліматичних умов. Осади які збираються дуже корисні для звітності про кількість дощової води за довгий проміжок часу. Розуміння кліматичних умов дає величезну перевагу під час рішення про вибір культур під посадку. Так як деякі культури просто не зможуть вирости в не прогнозованих умовах.

За допомогою таких датчиків можливо автоматизувати контроль за підтриманням оптимальної вологості грунту. Маючи повну інформацію про рівень кліматичних осадів, поточну вологість ґрунту, можливо організувати ідеальний автоматичний полив. Який буде працювати лише тоді коли цього потребує земля і завершить полив, тоді коли датчик ґрунту віддасть команду.

Промисловість

Промисловість, як і всі інші галузі, постійно розвиваєтеся. Та має свої унікальні ефективні “фічі” пов’язані з інтернетом речей. Важливою є функція моніторингу температури в важко доступних місцях. Таких як різного роду резервуари,  обертові печі, зберігання готової продукції, зміни профілів температури ректифікаційної колони, температури турбіни. Контроль стану обладнання підшипників в двигунах, вентиляторах, насосах та компресорах. Розуміння рівня температури та рівня зносу підшипників дозволить контролювати їх час виходу з експлуатації. Вчасна заміна обладнання, зменшую час простою, та мінімізує загрозу виникнення аварійних ситуацій, що є дуже важливим фактором на підприємстві. Використання для захисту навколишнього середовища, а саме контроль викиду шкідливих газів двигунами, температура викидів на заводах та багато іншого.

Датчик для вимірювання температури приладу

Дані датчики використовуються не тільки для виміру температури, а і для контролю потенційних проблем. Так датчики вміють контролювати несправність, а саме:

 • нестійкість
 • розхитаність
 • дефекти роликових підшипників
 • дефекти передавального механізму
 • кавітація в насосах

Всі ці переваги дозволять запобігти нещасних випадків на виробництві, адже працівники завідома будуть знати про стан та знос деталей.

Навколишнє середовище та мікроклімат

Виклики, які стали причинами створення приладів інтернету речей, для контролю та моніторингу за оточуючим світом.

 • Різноманітні викиди, які призводять до забруднення рік, озер та повітря
 • Недостатньо розуміння кількості викидів та контроль за ними
 • Надмірна кількість СО2 погано впливає на чіткість думок та прийняття правильних рішень
 • Мікроклімат в приміщенні може повністю зруйнувати робочий процес, якщо він буде дуже холодним, або жарким
 • Надмірна вологість на складах що призводить до псування пакування та продукції
Пристрій внутрішнього клімат-контролю

Якщо за допомогою пристроїв перекрити всі вище наведені проблеми, то витрати на фільтри очищення можуть значно зменшитись. Знаючи точну кількість отруйних речовин, які, наприклад, виходять з труби заводу, можливо підібрати найбільш оптимальний за ціною фільтр та засоби захисту середовища.

Датчики допоможуть побудувати карту забруднення міста. Це допоможе міністерству екології отримати правильну картину, і прийняти розумні, зважені рішення.

Мікроклімат в оселі або офісі. Також грає важливу роль під час формування робочого процесу. Адже просто не можливо зосередитись та эффективно працювати, коли в офісі душно чи холодно. Саме тому для приміщень створені різного роду кліматичні засоби. Але виникають такі моменти, коли людина може сама не відчувати. Наприклад надлишок вуглекислого газу, чи сухість повітря. Всі ці питання допоможуть вирішити датчики контролю кліматичних умов. Вони як і всі інші представники інтернету речей мають вихід в інтернет, та можуть сформувати графіки температур. Маючи всі дані під рукою, людина зможе налаштувати робоче місце, яке буде ідеальним для роботи. Підвищення коефіцієнту ефективності співробітників не доведеться довго чекати.

Вуличне освітлення 

Розумні ліхтарі, це частина “smart city”, проект якого веде наша група інженерів. Модель розумного міста включає в себе багато різноманітних речей. Але те, що можна віднести до класу IoT це інтелектуальне вуличне освітлення. Чому це корисно та вигідно:

 • зниження витрат на електроенергію. У випадку якщо датчики не помічають людей та машин, освітлення зменшує свою яскравість, а коли вони з’являються в полі зору, то навпаки, підвищують інтенсивність.
 • витрати на заміну ламп різко скорочуються. Бо використання світлодіодів, які мають дуже довгий термін життя, позбавить Вас на постійну заміну ламп накалювання.
 • можливість додаткового прибутку ( монетизація за рахунок функцій збирання даних про пересування, субаренди мережі IoT, та інше.) 

Висновок

У висновку хочеться зазначити, що майбутнє за інтернетом речей. Постійно розвиваючись, він стає дедалі кращим, та надійнішим. Якщо провести паралель між інтернет речами, та просто технологіями. То буде видно, як розвиток IoT росте експоненційно. В той час як інші комп’ютерні та мобільні технології почали здавати позиції.

З кожним роком, мобільні телефони не змінюються кардинально, а змініють лише деякі свої функції та можливості. Скоро в них настане пік максимуму, який зможе використовувати споживач. І почнеться ера боротьби лише в синтетичних тестах, та на папері. В той час як, інтернет речей, не має обмежень. Всі сфери мають можливість вдосконалитись. Це може бути просто збір даних, як в сільському господарстві. Так і моніторинг, як це було показано в промисловості. Так і об’єднання всього цього (навколишнє середовище, та трекінг). Ми перерахували лише найбільш розвинені сфери.

Ринок росте. Інтернет речей вже показав свою ефективність. Багато компаній почали використовувати трекінг в своїх офісах. Логістичні компанії перестали втрачати дрогоцінний товар при перевезені. Тому це перспективне рішення, обрати розумне, в епоху смарт речей. Більш детальну інформацію можете отримати зателефонувавши до нас, або замовивши callback. Всі ці рішення ми постачаємо по всій території України. Якщо у Вас є питання по реалізації, або потрібна консультація, ми допоможемо Вам. Дзвоніть

Перехід з температурним режимом

Системи пропуску з розпізнаванням обличчя та виміром температури

В нашому бурхливому світі в якому ми живемо все постійно змінюється, але дещо залишається не змінним, а саме – безпека.

Безпека завжди займала важливі позиції в нашому житті, але якщо ворог невидимий? Що якщо він настільки малий, що просто не можливо побачити, відчути, дізнатись.

Є легкий спосіб визначити симптоми вірусної інфекції, а саме підвищену температуру тіла, для цього відповідальною персони необхідно підійти близько до людини, і особисто провести вимірювання за допомогою ручного термометра. Це викликає певну небезпеку для персоналу, який проводить перевірку. Що надалі піддає ризику всіх інших осіб на контрольованому об’єкті. Тому інженерами були винайдені спеціальні термінали і «арки». З скануванням особи і зчитуванням температури тіла людини.


Дані пристрої відрізняюся за своїм типом, та застосуванням.

Наприклад арочні системи необхідні в місцях з великим потоком людей, адже їх швидкість сканування менше ніж 0,5 секунди. Пристрою достатньо цього часу для точного виміру температури тіла.  Людині не доведеться стояти в рамці, а треба просто пройти крізь неї. Таким чином мінімізується контакт відвідувачів з охороною. Найбільш обґрунтованим буде встановлення таких систем на залізничних та авто вокзалах, метрополітені, супермаркетах, торгівельно-розважальних центрах, лікарнях, закладах освіти, органах державної влади, контрольно-пропускних пунктах, на території інших установ та організацій.


Піклуючись про безпеку

Арочний температурний сканер з вбудованим металодетектором

Інженерами було створено не просто арку з виміром температури, а і з вбудованим метало детектором. В даній моделі метало детектори встановлені таким чином, що арка знайде метал у будь-якому положенні, і його не вдасться непомітно пронести. Сканування температури в цій арці проходить шляхом піднесення зап’ястя або чола до спеціального датчику, і температура виводитися на екран. Разом зі звуковими та світовими сигналами Ви дізнаєтесь про можливі ознаки хвороби або про наявність зброї чи металевих об’єктів.


Температурні стійки

Стійка зі сканером та дезінфектором

В лінійці температурних сканерів, є прилади видозмінені до подоби стійок, які мають автоматичні дезінфікуючи засоби

Перелік можливостей:

   • Безконтактне визначення температури тіла людини з одночасним розпізнаванням обличчя, пам’ять на 20 000 осіб, маску знімати не потрібно
   • Автоматична дезінфекція рук
   • Точність вимірювання температури ± 0,5°C
   • Аудіо тривога при виявленні гіпертермії, незнайомої людини, або якщо дезінфектор не був використаний
   • Інтегрується з системами контролю доступу СКУД та ін.
   • Екран для відеозображення показників вимірювання та ін.

Мобільні сканери

Переносний температурний сканер з можливістю встановити будь-де

Досить простим, але дієвим засобом для вимірювання температури можна вважати портативний сканер, який можливо встановити майже будь-де. Надійність та ефективність сканеру можна побачити одразу, адже він має можливість працювати як в помешканні, так і на дворі. Робоча температура складає від -10 до +40 градусів, а вологість до 95% (без конденсату). Повна автоматизація та велика відстань сканування роблять даний пристрій універсальним, адже зменшує ризик зараження, навіть при відсутності перевіряючої людини


Камери дезінфектори

Найбільш дієвим засобом, для захисту від  вірусу та бактерій, які оточують людину, є мобільний дезінфекційний термінал. Даний термінал дезінфікує все тіло людини та її одяг, цей прилад має найбільший широкий функціонал з усіх представлених засобів, а саме: 

 • Сканування обличчя
 • Безконтактне визначення температури
 • Пам’ять на 20 000 осіб
 • Автоматична дезінфекція рук та всієї людини

Ефективність даних пропускних систем була перевірена спеціальним тестуванням. Показник на наявність шкідливих мікробів та вірусів показав чистоту на 99%, тобто дану систему можливо використовувати як засіб дезінфекції та знезараження.


Системи контролю і управління доступом (СКУД) які встановлюються на турнікети

Наступне рішення варто розглядати як для корпоративних так і державних установ. Мова піде про термінали з системою розпізнавання обличчя, та температурного скринінгу.

Представлені моделі з можливістю встановлюються на турнікети, перетворюють звичні всім нам прохідні, на нові, інноваційні системи контролю доступу з управлінням даними особового складу. Маючи такий модуль на прохідній системі, персонал є захищеним від людей, які вже мають симптоми зараження, адже система помітивши підвищену температуру просто не відкриє прохід для відвідувача або співробітника установи, повідомить про таку подію відповідальній особі ,та автоматично внесе дані в його індивідуальну картку. Штучний інтелект встановлений в модуль, може розпізнавати обличчя навіть в захисних медичних масках. Дана система буде актуальна як під час, так і після карантину, та наддасть можливість постійного контролю за станом здоров’я відвідувачів закладу і попередження можливого поширення інфекційних захворювань.

Система перепусток шляхом сканування температури та обличчя

Сфери застосування

Дані системи найкраще встановлювати в державних установи, в які мають доступ лише певна група людей. Офіси різних підприємств, будь-які інші установи в яких необхідний контроль доступу та присутній перепустковий режим

Переваги цього модулю є те, що він:

 1. Універсальний та може бути встановлений на будь-який
  турнікет.
 2. Має дуже велику точність розпізнавання, а саме 99%. Така точність можлива лише шляхом додавання штучного інтелекту, яка постійно розвивається та вдосконалюється і зменшує шанс на похибку.
 3. Інфрачервоний сканер – вимірює температуру навіть на відстані 1 метра, та має похибку менше ніж 0,2 градуси.
 4. Зчитування QR кода та відбиток пальця.
 5. Можливість сканування IC карт.

Маючи такий засіб, ви захищаєтесь не тільки від небажаного проникнення, а і від хворих співробітників.


Технічні характеристики

характеристики модуля сканування температури та обличчя

Технічні характеристики:

 • Операційна система – Android 9.0
 • Оперативна пам’ять – 2 ГБ
 • Накопичувач – 8 ГБ
 • Bluetooth – 2.402 -2.480 ГГЦ
 • Мережеві технології – вбудований Wi-Fi 802.11 b/g/n, RJ45, можливість підключення WiFi адаптеру
 • Інтерфейси підключення – 2 – USB, 1 – Sd карта. 1- VGA порт, 1 – RJ45, 1 – аудіопорт, 1 – порт для SIM карти.
 • Розмір екрану – 8 дюймів
 • Матриця – IPS LCD екран
 • Відстань розпізнавання – 1 метр
 • Похибка температурного вимірювання – менше ніж ± 0,2 градуси

Всі ці системи перепусток допоможуть Вам захистити себе та Ваших співробітників 


Як купити

Наша компанія займається як торгівлею, так і участю в тендерних закупівлях. Для отримання цін по будь-якому з вище описаних рішень просимо звернутись за телефонами +38 (044) 379 30 87
+38 (067) 379 30 87 або на пошту. Також наші юристи раді Вас проконсультувати з питань тендерних документацій 🙂

Чекаємо на ваші дзвінки. Компанія яка піклується про майбутнє – АСАП ДЕМО

Synology-Surveillance-Station-7

Как настроить удаленное рабочее место дома с помощью Synology?

Совсем недавно у нас были разные точки доступа, мы могли разделять рабочие процессы благодаря разным интернет провайдерам. Сейчас же, когда все вынуждены перейти в режим самоизоляции, у нас осталась одна точка доступа – это домашний интернет. И вопрос о том, как получить доступ непосредственно к рабочим данным и как запустить эти процессы становится все более популярным.

Synology предлагает нам несколько вариантов как это сделать. Рассмотрим их более подробно.

Первым и самым простым вариантом является функция QuikConnect, однако она имеет свои ограничения. Включение этой функции не требует дополнительных настроек. Вам нужно создать свой личный кабинет на sinology.com ,  и придумать свой ID.

QuikConnect.to – это сервера Synology, которые обеспечивают связь между вашим устройством и серверами, которые дальше уже вас из вне будут ориентировать по вашему ID именно на ваше устройство. После этого будет запрошен логин и пароль, после ввода которых вам или вашим сотрудникам будут видны только те данные, к которым им был дан доступ.

Настройка QuikConnect:

 1. Перейдите в Network Center > Интернет > QuickConnect и DDNS.
 2. Установите флажок Включить QuickConnect.
 3. Если у вас нет учетной записи Synology, нажмите Зарегистрироваться сейчас. Введите требуемую информацию и нажмите OK. Если у вас уже есть учетная запись Synology, укажите учетные данные.
 4. Создайте собственный идентификатор QuickConnect ID в поле QuickConnect ID. Появится информация о ссылке на ваш QuickConnect. Вы можете использовать эти ссылки для доступа к Synology Router.
 5. Также можно включат и отключать QuickConnect для определенных пакетов. Перейдите в Дополнительные настройкии установите флажки напротив пакетов, для которых вы хотите подключить QuickConnect.
 6. Нажмите Применить, чтобы сохранить настройки.

quickConnect

Второй вариант доступа, функция DDNS – это когда у вашего интернет провайдера там, где стоит Synology есть возможность предоставить вам внешний статический или динамический IP-адрес. Функция DDNS включается также в веб-интерфейсе Synology.

Благодаря DDNS вы сможете:

 • получать доступ к файлам на вашем NAS Synology по FTP и HTTP в любое время из любой точки мира.
 • создать свой собственный web-сайт, используя сервис-приложение Synology Web-station
 • получать доступ к офисной системе видеонаблюдения на основе встроенного сервис-приложения Synology Surveillance Station.
 • организовать свой собственный mail-сервер на основе дополнительно устанавливаемого ПО Synology Mail Station
 • удаленно управлять торрент закачками и другими видами скачивания даже когда вы сами находитесь на работе, а ваш сетевой накопитель дома
 • полностью контролировать ваш сетевой накопитель Synology так, как будто он находится рядом с вами.

ddns

Третий вариант доступа – это когда у вас есть собственное доменное имя. С помощью этой функции вы сможете пользоваться своим доменным именем, как интернет-адресом.

ddns1

При двух последних вариантах мы упираемся в то, что нам необходимо использовать работу по портам. Для этого в панели управления есть Портал приложений Synology, который позволяет настроить вам необходимые порты для какой-либо функции.

Для чего это нужно?

При входе через веб-браузер, вы можете написать свой адрес и номер порта, таким образом вы попадаете в конкретную службу, минуя общую DSM-систему, которая в принципе не нужна.

Специалисты рекомендуют не мешать между собой первые два (QuikConnect и DDNS) способа соединения: если у вас есть внешний статический или динамический IP-адрес DDNS, если ваш интернет провайдер не предоставляет вам внешний адрес – используйте QuikConnect.

В результате любого варианта соединения мы получаем доступ уже непосредственно к Synology. Однако, если вы работаете на ноутбуке, который вы забрали с офиса, и на нем были настроены какие-то сетевые папки, они не будут работать при таком доступе. Для этого Synology предлагает дополнительный пакет VPN Server, в котором, настроив необходимые протоколы доступа (например: PPTP, OpenVPN, L2TP/IPSec), мы можем настроить один раз подключение с клиента на доступ к серверу. В этом случае вы получаете не просто доступ к Synology, вы получаете доступ к вашей локальной сети, если там нет никаких дополнительных ограничений внутри вашей операционной системы. Таким образом, если, например, у вас есть сетевой принтер, то подключившись по VPN доступу, вы сможете даже пустить на печать тот или иной документ в удаленном доступе.

Несмотря на большой минус в таком пакете – ограничение скорости, это достаточно защищенное соединение, которое позволит вам спокойно получить доступ к тем или иным сетевым папкам.

Любые модели Synology имеют свои характеристики, поэтому обращайте внимание на максимальное количество пользователей для одновременного доступа.

В целом, сама компания Synology специализируется на производстве и продаже сетевых устройств хранения данных (NAS) и программного обеспечения для них. Также, компания выпускает несколько линеек продуктов: DiskStation для настольных решений, FlashStation для моделей с флэш-памятью и RackStation для стоек. Свяжитесь с нами и узнайте больше про решения для вашего предприятия.

processor

Як вибрати процесор? На що звернути увагу?

Процесор є ключовою ланкою в складі сучасного комп’ютера. Якщо раніше всі завдання, які він виконував, це обробку команд і служб операційної системи, то зараз від нього потрібно набагато більше. У сучасному світі значно розвинулася ігрова індустрія: з’явилися проекти, здатні задіяти велику кількість ядер і потоків. Що стосується робочих додатків, вони також змінилися і тепер вимагають більш серйозних обчислювальних потужностей.

З одного боку, вибір офісного, домашнього або ігрового процесора – не такий вже й складне питання. Однак, вам обов’язково потрібно визначитися з потребами, трохи орієнтуватися в характеристиках і цінових діапазонах. Тому, варто трохи розібратися в цьому питанні, щоб не переплатити зайвого і зрозуміти, який процесор краще купити для ваших цілей.

Давайте розберемося з цим питанням разом. Тут не буде порівняння процесорів, предметних рекомендацій, ми лише акцентуємо увагу на загальну картину ринку процесорів в 2020 році і дамо кілька порад про те, на що потрібно звернути увагу при виборі.

Загальна продуктивність комп’ютера

processorБагато хто вважає, що процесор не сильно впливає на загальну потужність ПК. Однак, він дійсно є ключовою ланкою серед усіх комплектуючих. Адже, марно мати швидкісний SSD, якщо у вас двоядерний процесор. В цьому випадку ви просто не відчуєте приріст від швидкого накопичувача через те, що такий ЦПУ не здатний оперативно обробити навіть найпростіші команди. Те ж саме стосується візуальної частини: наприклад, який сенс від високопродуктивної відеокарти, якщо ваш ПК постійно зависає. Тому, абсолютно в будь-яких завданнях потрібно потужний процесор, інші комплектуючі лише доповнюють його.

Як влаштований процесор?

Якщо розібрати фізична будова ЦП, то ось з чого воно складається:

 • Кришка, яка захищає внутрішній кристал і інші елементи
 • Ядро
 • Підкладка, до якої кріпляться всі деталі
 • Кеш-пам’ять
 • Сокет – роз’єм, яким процесор кріпиться до материнке.

Кількість ядер

Якщо розмежувати кількості ядер по різних сегментах, то бюджетні отримають приблизно 2-4 ядра, середній сегмент – 6-8, і преміальний – 8-16 ядер. Існує думка про те, що чим більше ядер – тим краще. Однак, є в цьому питанні один нюанс: програми, які не вміють розподіляти навантаження по ядрах, працюватимуть швидше на двоядерному процесорі з більшою тактовою частотою, ніж на 4-х ядерному, але не так часто. Виходячи з цього, тактова частота не є основним показником при визначенні продуктивності процесора. Не можна однозначно відповісти, яка частота краще, однак, час і ринок все ж диктують свої правила і стандарти. Тому, оптимальної тактовою частотою вважається мінімум 3 ГГц з 4-потоковим процесором.

Тип і частота підтримуваної оперативної пам’яті

Частота оперативної пам’яті теж впливає на швидкість роботи ПК. Чим вище цей показник (вимірюється в мегагерцах), тим швидше інформація передається на обробку. Однак розглядаючи питання ОЗУ, потрібно мати на увазі характеристики не тільки процесора, але і материнки. Підтримувана частота і тип ОЗУ повинні збігатися як у ЦПУ, так і у системної плати.

На що не варто звертати увагу?

intel-amdДля багатьох визначальним фактором при виборі процесора є їх виробник. Хтось вважає за краще процесори однієї фірми, хтось інший. Головними конкурентами в цій сфері є Intel і AMD. При порівнянні процесорів з однаковою частотою і кількістю ядер – Intel виграють. Однак, AMD перемагають в співвідношенні ціна / якість.

Тому, якщо стоїть питання про те процесор якого виробника вибрати, то немає сенсу сумніватися, потрібно дивитися за якісними характеристиками і ціною, а не за логотипом, нанесеному на процесор.

Загальні рекомендації по вибору процесора

 • Визначтеся, які завдання буде виконувати ваш процесор. Якщо в звичайному режимі у вас працює близько двох ресурсоємних програм, то краще купити 2-ядерний процесор з високою частотою. Якщо ви користуєтеся багатьма програмами одночасно, то краще купити багатоядерний процесор тієї ж архітектури, навіть якщо частота в ньому буде меншою.
 • Якщо ПК вам потрібен не для наворочених ігор, то ви можете заощадити на покупці відеокарти, купивши гібридний процесор (з вбудованою відеокартою)
 • Не женіться за новинками, вони, як правило всього відсотків на 10-20 швидше попередників. А це майже непомітно у повсякденній роботі, зате вони значно дорожче коштують, а іноді ще й вимагають заміни материнки.
 • Вибираючи потужний ЦП, враховуйте, щоб вистачило потужності вашого блоку живлення виходячи з споживаної потужності процесора і всього системного блоку в цілому.

Більш індивідуально підійти до питання вибору процесора можуть наші технічні фахівці.

duo

Cisco Duo Security – безпечний доступ під час віддаленої роботи

В сьогоднішніх умовах, коли багато співробітників знаходяться на віддалену роботу, організаціям важливо ідентифікувати користувачів і перевіряти безпеку їх пристроїв, перш ніж відкривати доступ до різних корпоративних додатків і сервісів. Допомогти в цьому може рішення Duo Security.

Duo Security – це розробник систем ідентифікації, яку компанія Cisco офіційно придбала в 2018 році. Таким чином, генеральний директор Duo ​​і його команда приєдналися до бізнесу Cisco з мережевих технологій і безпеки.

Рішення Duo Security перевіряє особистість користувачів і стан їх пристроїв, перш ніж надати їм доступ до додатків. Це допомагає запобігти порушенням кібербезпеки. Інтеграція систем Cisco з продуктами аутентифікації Duo з нульовим довірою допоможе клієнтам Cisco легко і безпечно підключати користувачів до будь-якого з додатком на будь-якому мережному пристрої.

Чим корисно Duo Security?

duo-securityМи живемо в епоху доступу, і індустрія кібербезпеки сильно порушена. Критично важливі для бізнесу конфіденційні дані сьогодні доступні клієнтам, партнерам, співробітникам, які не завжди використовують безпечні мережі. А в період карантину ймовірність використання таких мереж стає ще більшою.

Продукти Duo Security допомагають підключатися і використовувати цифрові можливості безпечно.

Duo Security це:

 • Безпечний доступ.

Програма виявить зараження на сторонніх пристроях ще до їх підключення. Це легка у використанні захист, яка дозволить зайнятися саме тим, що має реальне значення.

 • Перевірені користувачі.

Двухфакторная аутентифікація всіх користувачів допоможе визначити істинність їх особистості. Також, така аутентифікація надає можливість вводити найбільш сувору політику щодо доступності даних кожного працівника.

 • Сканування пристрою.

Ще одна особливість захисту DUO – це перевірка пристрою користувача на наявність старого ПО і відсутніх протоколів захисту.

 • Всі додатки і дані під захистом.

Незалежно від того, де знаходяться ваші дані, в хмарі, або фізичному сервері, вони завжди будуть під захистом шкідливих впливів.

 • Одна авторизація

За допомогою технології Single sign-on (SSO) вхід для кожного співробітника буде максимально простим. Увійти в систему буде досить один раз, щоб забезпечити постійний доступ до будь-якій програмі підприємства.

 • Повсюдний доступ.

Під час дистанційної роботи, коли всі співробітники використовують власні пристрої для доступу до додатків своєї організації, така функція стає популярнішою і корисною. Вони можуть отримувати доступ до даних абсолютно з будь-якого місця.

DuoScreen

Додаткові функції Duo для зручності адміністратора і підвищення рівня захисту доступу до ресурсів:

 • Призначений для користувача селф-сервіс
 • Географічні фільтри
 • Заборона доступу анонімних мереж
 • Блокування або надання доступу за IP
 • Можливість задавати окремі вимоги до аутентифікації для користувачів з найвищим рівнем доступу.
 • Контроль рівня захисту мобільних пристроїв, на яких встановлено додаток Duo Mobile, від вірусів і можливості злому.

Тарифікація Duo Security залежить від числа доступних опцій. Незважаючи на те, що тарифи Duo можна назвати дешевими, в порівнянні зі своїми великими конкурентами (RSA, Vasco, Gemalto і т.д.), їх цінова політика є досить прийнятною і відповідної своїм функціоналом. Більш детально про це рішення дізнайтеся у наших фахівців.

wi-fi

Погана швидкість Wi-Fi? Що робити, щоб інтернет працював краще?

У сучасному світі дуже важливу роль у всіх сферах життя зіграла інформаційна комп’ютерна мережа Інтернет. Він настільки щільно увійшов в наше життя і для більшості став просто необхідним. Наприклад, багато користувачів працюють або просувають свій бізнес за допомогою мережі Інтернет. Тому, не дивно, що для досягнення поставлених завдань необхідно стійке високошвидкісне підключення до Інтернету, яке дозволяє працювати швидко без затримок і шкоди бізнесу.

скорость интернетаОднак, домогтися максимальної швидкості Інтернету вдається не завжди, а сьогодні по-особливому складно. У зв’язку з вимушеним карантином в Україні, майже всі комерційні та державні установи перевели свою роботу в віддалений режим. Отже, всі ті, хто працюють будинку стали споживати більше інтернет-трафіку. Крім цього, всі члени сім’ї також опинилися вдома: хтось займається дистанційним навчанням, а хтось просто дивиться новини чи фільми. У будь-якому випадку, навантаження на мережу зросла в кілька разів.

Багато інтернет провайдери заявляють, що за період карантину обсяг переданих даних виріс приблизно в 4 рази. Тому, компанії приступають до розширення каналів і зміцнення своєї інфраструктури.

Чому ж Wi-Fi працює повільно і як це виправити?

 • Перевірте технічні характеристики свого маршрутизатора.
  Багато провайдерів можуть забезпечити швидкість з’єднання до 1 Гбіт / с. Однак, при виборі такого провайдера необхідно враховувати пропускну здатність домашнього роутера. Він цілком собі може не підтримувати таку швидкість. Тому перед тим, як купувати роутер, потрібно переконатися, що він зможе забезпечити той максимум швидкості, який обіцяє інтернет провайдер.
 • Ще однією можливою причиною поганого інтернет-з’єднання може бути ліміт швидкості, оператори провайдера могли його підвищити в рамках антикризових заходів. Це питання ви можете задати, звернувшись в службу підтримки вашого постачальника послуг.
 • Неправильне розташування Wi-Fi роутера. Якщо у вас щільні стіни або велике приміщення, то бездротове покриття дійсно буде поганим. Тому, спробуйте розташувати роутер якомога ближче до того місця, де ви найчастіше використовуєте мережу.
 • Кабель – найкраще рішення. Всі ми звикли до бездротового з’єднання, адже це зручно і практично. Однак, якщо вдома працювати ще довго, а швидкість інтернету потрібна вже зараз, ви можете прокласти до свого робочого місця Ethernet-кабель і підключити до нього безпосередньо свій пристрій.
 • Причиною повільного інтернет-з’єднання може бути також зараження вірусами вашого пристрою, а можливо навіть тільки браузера. Тому, варто перевірити гаджет на наявність вірусів і «почистити» його за допомогою антивірусних програмних забезпечень типу ESET Nod32, Bitdefender, Avast і тд.
 • Нерідко погана швидкість інтернету може бути зумовлена використанням застарілої версії браузера. Спробуйте оновити його, або ж замінити іншим.

скорость интернета

Як правильно перевірити швидкість завантаження домашнього інтернету?

 1. В першу чергу необхідно протестувати і порівняти швидкість при підключенні до Wi-Fi і безпосередньо підключивши кабель до свого ноутбука. Таким чином можна виключити вплив роутера на з’єднання.
 2. При тесті швидкості вимкніть всі торренти, скачування, оновлення та інші програми, які використовують інтернет.
 3. Переконайтеся, що на вашому пристрої немає вірусів. Перевірте швидкість також на інших пристроях.
 4. Якщо з перших трьох пунктів вам не вдається усунути проблему, варто подзвонити своєму інтернет провайдеру і заявити, що швидкість інтернету не відповідає вашим тарифним планом.
 5. Якщо при підключенні безпосередньо все працює, справа дійсно може бути в роутері. Тоді потрібно перевірити його налаштування. У цьому вам можуть допомогти наші технічні фахівці.

Тому, великий потік користувачів, звичайно, значно збільшив трафік та створив проблеми зі швидкістю. Однак, не можна виключати той факт, що ви використовуєте застаріле або несправне обладнання, і вимушена ізоляція – відмінний привід його замінити.

Обратный звонок