bezpeka_danuh

Безпека корпоративних пристроїв

Ми живемо в такий час, коли думати про безпеку потрібно щомиті. На жаль…
Звичайно, безпека життя – насамперед.
Але ворог не дрімає у всіх сферах, особливо коли увага зосереджена на найважливіші аспекти.
Зараз я хочу нагадати про захист даних. Особливо державних, корпоративних, клієнтських та ін.

Як правило, більшість компаній мають базовий захист пристроїв. Але наскільки цього достатньо для підприємств, які щодня працюють із великими обсягами конфіденційної інформації?

Ми провели аналіз із нашими офіційними партнерами ESET, тож давайте розберемося.

1. Захист від програм-вимагачів

Як правило, деякі малі та середні підприємства, такі як державні та військові підрядні організації, медичні заклади, приватні слідчі органи та юридичні фірми, володіють конфіденційними даними, що потребують особливого захисту. Такі цінні дані є привабливою ціллю для кіберзлочинців, які хочуть отримати високий прибуток.

Крім цього, тиск на компанії посилюється через появу нової техніки “доксинг”, за допомогою якої кіберзлочинці викрадають конфіденційні дані перед їх шифруванням. У разі відмови підприємств сплачувати викуп за ключ дешифрування, зловмисники погрожують продати їх дані. Саме це і сталося з юридичною фірмою Grubman Shire Meiselas&Sacks — кіберзлочинці, які використовували програми-вимагачі Sodinkobi (aka REvil), викрали 756 ГБ даних і погрожували продати їх з аукціону. Серед жертв зловмисників були і знаменитості, такі як Нікі Мінаж, Мерайя Кері та Леброн Джеймс.

Саме тому компаніям, які оперують конфіденційними даними та для яких репутація відіграє велике значення, необхідно використовувати потужне рішення для захисту від програм-вимагачів — хмарну пісочницю. Це рішення використовує високопродуктивні хмарні системи для запуску механізму машинного навчання, який може аналізувати підозрілі зразки на наявність програм-вимагачів.

2. Захист даних за допомогою шифрування

Незашифровані дані є досить простою ціллю навіть для недосвідченого хакера. Це стосується як спілкування електронною поштою, так і фізичного доступу до даних.

У разі викрадення незашифрованих даних, наприклад:

 • електронних листів,
 • жорстких дисків
 • USB-пристроїв,
 • МФУ

кіберзлочинці зможуть легко прочитати їх вміст.

Тому не відправляйте через електронну пошту свої запатентовані роботи та проекти, корпоративні дослідження та іншу конфіденційну інформацію без попереднього їх шифрування. Якщо співробітникам дозволено використовувати портативні пристрої для зберігання та передачі корпоративних даних, переконайтеся, що ці пристрої зашифровані.

У більшості технологічно розвинених країн вже давно запроваджені стандарти захисту персональних даних, такі як Загальний регламент захисту даних (GDPR ), Акт про мобільність та підзвітність медичного страхування (HIPAA). Ці норми зобов’язують компанії зберігати інформацію лише в захищеному вигляді, зокрема й завдяки використанню шифрування даних, а занедотримання положень цих актів передбачені немалі штрафи.

Також з метою більш надійного захисту даних на робочих станціях наші спеціалісти рекомендують обов’язково вимикати пристрої в кінці робочого дня. Як доповнення до повнодискового шифрування це допоможе вам зробити дані повністю нечитабельними без введення спеціального пароля під час увімкнення пристрою. Такі заходи безпеки зможуть значно мінімізувати наслідки у випадку зламу системи зловмисниками або крадіжки пристрою.

3. Захист акаунтів ІТ-адміністраторів та власників бізнесу

Облікові записи адміністраторів є однією з найпривабліших цілей атак. Це пов’язано з тим, що у адміністраторів є привілейований доступ до спеціальних інструментів та конфіденційних даних для швидкого та зручного управління мережею.

Одним із популярних способів атаки на таких користувачів є методи соціальної інженерії, коли, наприклад, адміністратор отримує фішингове повідомлення з підробленою сторінкою для входу в інструменти адміністрування. Якщо адміністратор вводить свої облікові дані і намагається «підтвердити особистість», сторінка видає повідомлення про помилку та відправляє облікові дані жертви кіберзлочинцям. Маючи ці облікові дані, зловмисники тепер можуть увійти як адміністратори і використовувати їх інструменти у подальших атаках для спричинення більших збитків компанії.

Однак, якщо співробітники компанії використовують додатковий захист під час входу в систему за допомогою рішення для двофакторної аутентифікації (2FA), простого викрадення пароля вже недостатньо для здійснення фішинг-атаки. Таким чином ви значно ускладнюєте роботу хакера, якому тепер доведеться обійти механізм 2FA або викрасти код підтвердження в процесі аутентифікації.

Використання багатофакторної аутентифікації особливо важливе для ІТ-адміністраторів, а також для облікових записів власників бізнесу, які часто мають права адміністратора.

Надійне та безперебійне шифрування та багатофакторна аутентифікація забезпечують захист даних організації відповідно до вимог конфіденційності

my_pracuemo

Ми працюємо для вас

Наша компанія і надалі продовжує відповідати на запити наших замовників не дивлячись на війну в країні.
Хоча зараз з технікою та поставками в Україну є де які складнощі, але ми намагаємось знаходити усі можливості для виконання поставлених задач. Наразі залишається попит на корпоративне обладнання, особливо на н
оутбуки та персональні компютери. До речі, перед нашими клієнтами іноді постає питання щодо різниці між консьюмерськими та корпоративними рішеннями.

По-перше, що таке консьюмерські та корпоративні рішення?

Консьюмерське обладнання це те, яке купують користувачі для домашніх потреб «в магазині».

Корпоративне обладнання професійна техніка, яка є інструментом, який замовляється у виробника обладнання під конкретні цілі.

Основні пріоритети при розробці корпоративного ноутбука – ефективність, ергономічність, надійність та стабільність. Кожна з моделей закриває певну цінову нішу, пропонуючи покупцеві певну функціональність за певні гроші. Такі конфігурації зроблені для користувачів, які не мають спеціальних вимог до конфігурації.

Виходячи з того, що корпоративне обладнання призначене для надійної та довготривалої роботи, то однією з переваг є те, що виробники обладнання дають більшу гарантію, наприклад, якщо купити ноутбук в магазині, то гарантія на нього рік, а на корпоративне рішення можливе розширення на 5 років.

Візуалізація ноутбуків

Дизайн консьюмерського ноутбука повинен «радувати око», має бути яскравим, а корпоративне обладнання навпаки, виконується під «офісний дизайн».

Але якщо порівнювати більш глобально, то між консьюмерським та корпоративним рішенням не так багато різниці, вони обидва повинні виконувати свої функціїї.

І, звичайно ж, захист даних, на цю тему ми поговоримо наступного разу. Наскільки важливим є захист даних і які види бувають.

Стеж за нами у соцмережах, підписуйся в Instagram та Facebook

AsapDemo_mi_pracuemo

ASAP DEMO продовжує виконувати поставлені завдання

Шановні Клієнти!

Ми раді повідомити, що наша компанія стабільно працює, підтримуючи українських військових та економіку України.

Ми формуємо наші цінності, протягом війни ми кожного дня працювали на благо держави. 

Наша команда продовжує виконувати поставлені завдання, постачаємо комплексні ІТ-рішення, комп’ютерну  техніку та товари першої необхідності в такий складний період, які полегшують боротьбу із ворогом та надають можливість спілкування, отримання та оброблення інформації, а також полегшують робочий процес.

Наразі, одним з основних наших завдань – є посилення спроможностей сектору безпеки і оборони України, Збройних сил України для унеможливлення продовження збройної агресії.

Команда висококваліфікованих фахівців ASAP DEMO завжди з Вами. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Слава Україні!

 

Навіщо потрібено ДБЖ для лікарень?

Незалежно від якості стану електропроводки та електропостачання чи погодних умов – дуже важливо підтримувати стабільну роботу всіх електроприладів під час операцій та інших маніпуляцій в лікарні. Робота всіх комп’ютерних систем, баз даних, пристроїв подачі кисню, а також повноцінна робота операційних.
Причини забезпечення лікарні безперебійними системами електропостачання:
• Врятувати життя людей
• Підтримувати безперебійну роботу медичного обладнання

Сьогодні – саме час!

Саме час включити Джерела безперебійного електроживлення до списку невід’ємної частини лікарень. ДБЖ – відіграють найважливішу роль для належного функціонування медичних закладів, адже саме тут життєво необхідне високоякісне, безперервне та абсолютно безпечне електропостачання.

Також, варто відзначити, що як і саме медичне обладнання, так і його обслуговування, ремонт є дуже дорогими. Крім того, у світі диджиталізації, джерела безперебійного електроживлення для лікарень забезпечують якісне обслуговування центрів обробки даних, де зберігаються карти пацієнтів, медична документація та програми для обробки даних. ДБЖ підтримують живлення інтелектуальних систем управління будинками. Інвестиції в систему ДБЖ у багато разів менші за вартість медичного обладнання, але дозволяють значно продовжити термін його служби. І звичайно ж, виключити летальні випадки під час операції, які залежать від електроенергії

Система безперебійного живлення серії UPS5000-S (50… 800 кВА)

UPS5000-H_asap_demo

Серія UPS5000-S – це модульне джерело безперебійного живлення (ДСНС), призначене для середніх і великих дата-центрів. Він забезпечує надійну та ефективну потужність для критичних ІКТ-пристроїв.

На основі модульної конструкції гарячого свопу, UPS5000-S може бути розширений до максимальної потужності 800 кВА. Технічне обслуговування або розширення потужностей може бути завершено приблизно за 5 хвилин, значно покращуючи доступність системи та зменшуючи початкові інвестиції на 30 відсотків. Ефективність становить 95 відсотків при 20-відсотковому навантаженні і 96 відсотків при 40-відсотковому навантаженні, що більше підходить для сценаріїв центру обробки даних. Застосування UPS5000-S може скоротити споживання електроенергії на 50 відсотків і знизити витрати на електроенергію.

Цей модульний займає найбільшу частку ринку в світі, і був нагороджений «Модульною компанією року UPS» від Frost &Sullivan.

Джерело безперебійного живлення FusionPower (1200 кВА)

UPS5000-S_AD

FusionPower – це джерело безперебійного живлення (МОНС) з інтегрованим дизайном, який економить до 40% в космосі в порівнянні з паралельними рішеннями.

Технічне обслуговування або розширення потужності може бути завершено приблизно за 5 хвилин. Ефективність становить 96 відсотків при 20-відсотковому навантаженні і 97 відсотків при 40-відсотковому навантаженні.

Система безперебійного живлення серії UPS5000-E (30 kVA to 800 kVA)

UPS5000-E_AD

Серія UPS5000-E – це модульне джерело безперебійного живлення (ДСНС), призначене для середніх і великих центрів обробки даних.

Модульна конструкція, що піддається гарячій зміні, спрощує операції та технічне обслуговування (O&m), скорочуючи час обслуговування всього до п’яти хвилин і значно покращуючи доступність системи. Максимальна потужність одновузлової системи може бути гнучко розширена до 800 кВА відповідно до зростання вашого бізнесу, допомагаючи зменшити початкові інвестиції.

Ефективність системи серії UPS5000-E може досягати 95% при навантаженні 20%, і 96% при навантаженні 40%. Завдяки технології сплячого режиму модуля UPS5000-E краще відповідає фактичним сценаріям обслуговування центрів обробки даних і допомагає клієнтам економити плату за електроенергію.

Модульний ЛОКС Huawei займає найбільшу частку ринку в світі, і був нагороджений «Модульною компанією року UPS» від Frost &Sullivan в 2016 році.

Джерело безперебійного живлення UPS5000-A (30… 800 кВА)

UPS5000-A_AD

UPS5000-A в основному використовується в критичних сценаріях електропостачання, таких як середні і великі дата-центри, центри планування, центри управління та центри управління. Він забезпечує безперебійне джерело живлення змінного струму з номінальною напругою 380 В/400В/415В.

UPS5000-A може охоплювати вимоги до електропостачання від 30 кВА до 800 кВА та має високу надійність, ефективність та щільність потужності. Він приймає повний цифровий контроль і технологію ктифікації IGBT, і пройшов понад 1400 тестів, щоб забезпечити відмінну якість продукції в будь-яких умовах праці.

Він використовується в телекомунікаційному, фінансовому, урядовому, транспортному та нафтохімічному секторах для забезпечення надійного та безперебійного електропостачання для середніх та великих сценаріїв.

 

Джерело безперебійного живлення UPS2000-G (1… 20 кВА)

UPS2000-G_AD

UPS2000-G – це джерело безперебійного живлення (МОПИ), яке безпечно забезпечує безперебійну, високоякісну потужність змінного струму в діапазоні потужності від 1 кВА до 20 кВА.

Онлайн-система подвійної конверсії з можливостями установки стелажів і веж має 95% високий рейтинг ефективності, заробляючи сертифікацію Energy Star від США.

Надійний, простий і високоефективний захист електроенергії є відмінним рішенням для ряду невеликих застосувань, включаючи невеликі центри обробки даних, великі філії та торгові мережі.

Рішення PowerPod (FusionPower 6000)

FusionPower 6000

 

PowerPod Solution (FusionPower 6000) об’єднує повнопотужні зв’язки від трансформатора середньої напруги до подачі навантаження, щоб забезпечити інтегровані рішення з електропостачання, розподілу та резервного копіювання на рівні MW для великих центрів обробки даних.

ukraine_turkey

Україна та Туреччина підписали угоду про зону вільної торгівлі

На сьогоднішній день є приголомшлива новина!

Україна та Туреччина підписали угоду про зону вільної торгівлі! А це означає – більше нових можливостей для Українського ринку, адже завезена турецька сировина на фабрики України буде вважатися українським виробництвом. Звучить добре і якісно, ​​чи не так?

В свою чергу:
 • Українці зможуть експортувати до Туреччини 10 337 товарних позицій із 0% мита.
 • На 1348 українських товарних позицій діятимуть знижені тарифні квоти
 • Виготовлений із турецької сировини товар вважатиметься українським і може безмитно потрапити на ринки всіх європейських країн відповідно до сертифікату EUR1.
Що на нас чекає?
 • Нові робочі місця
 • Зростання ВВП
 • Більше продажів на світовий ринок
 • Розширити лінійку продукції Українському виробнику.

І на цій гарній ноті ми включаємо мозковий штурм. Почнемо з питання – як покращити наші послуги для Українського ринку, та що зможемо запропонувати корисного спираючись на цю подіюю

iridium_asademo

В новий рік з новим партнером

Всім привіт!

Сьогодні, 1 лютого, це чудовий день для старту вводити вас у курс справи життя нашої компанії!

На цій офіційній сторінці ASAP DEMO, а також, на нашій сторінці у Fbу стрічці новин я буду ділитися з вами життям компанії, нашою поставленою метою, та цікавими подіями у сфері It, Smart city,та максимально всіма новинами у цій сфері!

Що нового?

Саме зараз хочу розповісти про один вже підписаний контракт. Можливо правильніше сказати – партнерську угоду. Для нас це важливий крок – партнерство зі всесвітнім оператором супутникового телефонного зв’язку – IRIDIUM.

Кому ще не відома компанія Ірідіум?

zona_iridium
Зона покриття Iridium

Я з радістю, в двох словах, розповім вам.

IRIDIUM — глобальна компанія супутникового зв’язку,

яка надає доступ до послуг передачі голосу, та даних у будь-якій точці Землі.

Завдяки сузір’ю супутників мережа Iridium з’єднує людей, та пристрої у найвіддаленіших куточках світу – і неподалік від будинку.

Ви тільки уявіть!

Унікальна архітектура сузір’я IRIDIUM робить її єдиною мережею, що покриває 100% території планети! Супутники пов’язані між собою, щоб забезпечити надійне, стійке до погодних умов з’єднання з малою затримкою, що дозволяє здійснювати зв’язок у будь-якій точці світу.

І, звичайно ж, завдяки партнерській угоді з IRIDIUM, компанія ASAP DEMO вже має кілька крутих проектів для Українського ринку!

Які я незабаром опублікую.

Стежте за нашими новинами, та життям компанії – ми робимо наш світ кращим, нашу країну прогресивніше!

Сфери застосування технологій Смарт Асап Демо

Сфери застосування Smart технологій

Компанія АСАП ДЕМО презентує унікальні Smart сенсори та датчики для покриття всіх аспектів життя людини.

Наша компанія має пропозиції щодо поліпшення чи не всіх сфер життя, а саме: Smart освітлення, ЖКГ, екологія, Smart транспорт, контроль сміття, промисловість та різноманітні сенсори для створення розумної інфраструктури.

Ми впроваджуємо готове рішення “Інтернету речей” в Україні. Починаючи від маленьких розумних сенсорів закінчуючи великою мережою покриття цілих міст та сіл.

Економія

Безпека

Мобільність

Зручність


Зацікавило якесь рішення? Зверніться до наших спеціалістів за детальною інформацією. Клік.


Мережа – це покриття протоколом передачі даних великої площі. У нашому випадку це населені пункти, які з часом покриють всю Україну. Для того щоб все це працювало корректно ми використовуємо іноваційне програмне забезпечення.

Наш софт виконує функції збору та аналізу. Його можливості не обмежені 1 сферою, а покривають всі одразу. В залежності від потреб клієнта, йому доступний відповідний функціонал софту.


Приклад ефективності

Для наочного розуміння ефективності ми підрахували витрати на освітлення одним ліхтарем невеличкої ділянки. Для розрахунку взяли середні значення по кожній позиції та найбільш поширені види освітлення.

Технологія ДНаТ («жовті» лампи) LED Smart LED
Споживання кВт/год одним ліхтарем 0,27 кВт/год 0,1 кВт/год 0,1 кВт/год
Споживання кВт/год одним ліхтарем за один рік 1281 кВт/год 475 кВт/год 263 кВт/год
Ціна за електроенергію 1 ліхтаря за рік 4 227 грн 1 568 грн 868 грн

Всі ціни за електроенергії взяті з офіційних джерел та дійсні на момент написання статті.

Як видно з таблиці, різниця цін між типами освітлення величезна. У відсотковому перерахунку виходить що Smart LED вигідніше за звичайні лампи на 45 %. А в порівнянні з звичайними “жовтими” лампами економія досягне 80%


Є питання як це допоможе у Вашій технології? Спитайте у наших спеціалістів. Клік.


Чому саме наша компанія

Україна як і весь світ тільки починає входити в еру цифрового майбутнього. Всі компанії починають рухатись в цьому напрямку, але вони обирають лише одну конкретну задачу. Так, наприклад, компанії спеціалізуються на програмному забезпечені, а сенсори не виготовляють. Чи навпаки, роблять різноманітні датчики, а покрити мережею місто не зможуть.

Ми ж пропонуємо готове рішення. Коли клієнту не доведеться шукати 4-5 різноманітних фірм з різних сфер для побудови “розумного міста”. Поєднавши спеціалістів з сфери “інтернет речей” та соціальних питань, ми створили команду, що бачить вектор потреб громадян та розуміє як ці потреби вирішити.


Якщо потрібної Вам сфери застосування не було перераховано в даній статті, то звертайтесь за інформацією про можливість застосування Smart технологій саме у Вашій сфері до наших фахівців. Наші контакти +38 (044) 379 30 87 та +38 (067) 379 30 87 або на пошту

Рішення асап демо для підприємств

Збільшення прибутку підприємств за допомогою розумних систем

Більшість промислових об’єктів в Україні працюють в напівавтоматизованому робочому стані.  Це призводить до залучення додаткових кадрів.  Зазвичай це або ремонтна бригада, або просто робочі, які перевіряють стан виробничих машин. В ідеальному світі все має бути навпаки, а саме: заводи – повністю автоматизовані, та кожен рух механізму відслідковується.

Розумне рішення АСАП ДЕМО для промисловості

Наша компанія розробила спеціальні датчики для зчитування відсоткового зношення рухомої частини механізму.

Датчик для вимірювання температури приладу

Ці сенсори можуть знімати показники з будь-яких поверхонь,  аналізувати та показувати Вам на скільки той чи інший механізм зносився.  Це буде корисно для всіх промисловостей, адже своєчасна заміна одного елементу не дозволить всьому механізму вийти з ладу. Ви можете запитати, один датчик за один механізм,  чому я не можу на око його перевірити? Звісно можете,  але вже точність виміру постраждає,  адже око не відчуває що відбувається в середині механізму. А якщо таких елементів за якими треба наглядати близько тисячі, то вже знадобиться бригада людей.  Які мають власне бачення,  мають людський фактор,  та точність вимірювання просто залежатиме від їх настрою. Тому ми пропонуємо просто та водночас елегантне рішення – це Smart виробництво. Створене нами екосистема дозволяє контролювати не тільки зносостійкість рухомих елементів, а і виконувати вимір температури, запис тиску в резервуарах, моніторинг кількості заповненості, пошук витоку (води, газа), захист від пожежі, та багато інших крисних функцій.

Сенсор лораван від асап демо

Збільшення прибутку та правильна економія

Датчики всього лише вимірюють показники та передають на сервер обробки даних. Далі сервер виводить, в зручному для сприйманні вигляду, інформацію про пошкодження. Це безумовно допоможе зберегти кошти на простої під час поломок. Але цінність цих систем полягає в можливості оптимізації та реорганізації виробничого процесу. Так система може показати який об’єкт працює понаднормово, а який лише на 60%. Це допоможе розділити потужності. Програма видасть аналіз спожитої енергії до виготовленного матеріалу (за наявності наших датчиків контролю енергії), що допоможе регулювати навантаженість. Оптимізація робочого персоналу завдяки “маячкам”, які будуть контролювати пересування, та корисне навантаження. Ці маячки можливо встановити як на персона, так і на рухомі частини. Так це буде корисно якщо при заводі є склад. Система сама підкаже працівнику куди що віднести, та де взяти необхідне. Скорочення часу на доставку призведе до підвищення ефективності.  Оптимізація роботи таким чином призведе до постійної подачі ресурсів без затримок та простою.

Таким чином, нашими методами економії користуються вже декілька заводів на території України. Та показники їх економії досягли 15% в рік. Для масштабів виробництва це стало неймовірно величезною економією

Масштабування та помірний перехід до розумного контролю для збільшення прибутку.

Всі елементи системи підключаються за допомогою протоколу інтернет речей LoRa. Вони унікальні тим, що поставивши один раз, ви зможете масштабувати та розширювати всю мережу. Додавати більше елементів, нові, та замінювати старі в разі потреби. Все це доступно у нашому рішенні.система lora від asap demo

Застосунки та аналітика показані на малюнку означає можливість встановлення клієнтського додатку, перенесення інформації на сервера інших світових виробників та передача готової інформації в CRM системи та інше.

Завдяки нашій системі поєднання софтової та девайсної частини ми зробили розумне освітлення для невеликого міста. Економія на освітленні досягла 50% в порівнянні з звичайними LED лампами, та 78% з газорозрядними лампами.

Екологічний фактор

Все більше і більше людей звертають увагу на екологічний стан навколишнього середовища. Зараз це турбує і міністерства, тому вони починають активну боротьбу проти забруднювачів. Штрафи накладені за порушення екології величезні. Набагато краще захистити себе від цього, встановивши наші сенсори для визначення забруднювачів повітря/води/землі. Ці сенсори так само під’єднуються до вже існуючої нашої системи та оброблюються тим самим програмним забезпеченням.

сенсор стану повітря від асап демо LORAWAN

Програмне забезпечення зможе контролювати кількість виготовленої продукції і порівнювати з викидами шкідливих домішок. Що в своє чергу допоможе досягти балансу та не отримати штрафи чи санкції через екологію.

Один з наших проектів полягає в автоматизації складів виробництва. Товарообіг завдяки розумному складу збільшився на 15% та почав приносити більше економії.

Висновок

Маючи на меті будь-яку з вище наведених потреб – можна встановити наше рішення. Не обов’язково брати весь комплект. Ви можете обрати тільки сенсори зносу та поставити їх, якщо потім буде потреба в інших датчиках, то докупити їх вже не проблема. Всі ці компоненти призведуть до збільшення прибутку та економії. Якщо у Вас є якісь питання з додаткових можливостей чи ціни звертайтесь за телефонами вказаними на сайті.

Стильний та надійний ноутбук для державного сектору

Чи чули Ви коли не будь від колег про незручність їх робочого місця? Чи можливо ви самі помічали такі недоліки як відсутність необхідних портів, неможливість підключити другий монітор, або недостатня кількість роз’ємів підключення периферії. Від правильно організованого робочого місця залежить як швидкість так і якість виконаної роботи працівниками. Відділ закупівель при створенні правильного ТЗ на закупівлю, дуже часто стикається з проблемою вирішення всіх виробничих потреб працівника на базі одного комп’ютеру. Все це перестає бути проблемою, коли відомий світовий бренд подбав про ці потреби та елегантно додав всі рішення в стильний корпус.

 Ноутбук Acer TMP 215-52

acer tmp 215-52 від Асап ДЕМО

Якісна техніка має бути бездоганна в усіх аспектах. Вашій увазі представлено ноутбук який ідеально впишеться у Ваше робоче місце.
Приємний на дотик корпус , стильний дизайн, ділова стриманість. Перші думки після погляду на модель Acer TMP 215-52. Корпус ноутбука не тільки гарний та приємний на дотик, він ще дуже міцний. Лептоп пройшов тести та має відмітку MIL-STD, що означає стійкість до всіх можливих зовнішніх впливів. Інженери спроектували дизайн таким чином, що навіть падіння з висоти не зашкодить моделі. Преміальний корпус та розумно підібрані комплектуючи,  роблять цей ноутбук найкращим вибором для державних установ. Ціна приладу, є в межах дозволених законом рамках на організацію робочого місця держслужбовця.

Що ж стосовно “серця” даного ноутбука то це – енергоефективний процесор з 4 потоками та 2 ядрами Intel Pentium 6405U. Жодна офісна/виробнича програма не зможе навантажити процесор навіть на 80%. Тому переплачувати за дорогі процесори i3 або і5 серії не має жодного сенсу. Ноутбук оснащено 4GB швидкісної пам’яті типу DDR4 та носієм інформації SSD 256GB (комплектація може змінюватись від потреб замовників). Наша команда інженерів провела ряд власних тестів, та за їх результатами зробила висновок про відмінну функціональність та цілком достатню швидкість роботи ноутбуку, для вирішення всіх поточних завдань працівника держсектора.

acer tmp 215-52 від Асап ДЕМО

Все що потрібно вже в одному корпусі

В розпорядженні лептопу є 3 – USB 3.2 та 1 – USB Type C.  Цього повністю достатньо для підключення всього: маніпулятору типу “миша”, принтеру з можливістю тільки проводового підключення, та флеш накопичувача. Залишається сучасний роз’єм USB Type C. З його допомогою можливо підключити будь-яке сучасне обладнання та дуже швидко передавати інформацію. Цілі які були поставлені при створенні моделі це перш за все швидкість та надійність. Про надійність вже сказано багато, але це ще не все. Так в цьому ноутбуці є TPM модуль. Він захищає інформацію на комп’ютері на апаратному рівні шляхом криптографії.

Основним завданням сучасного комп’ютера є забезпечення високої швидкості роботи, функціональності за помірного бюджету. Ці постулати чудово реалізовані в ноутбуці Acer TMP 215-52, обираючи дану модель можна на багато років забути про оновлення комп’ютерного парку та значно підвищити ефективність працівників на місцях.

acer tmp 215-52 від Асап ДЕМО
Ноутбук Acer TMP 215-52 на робочому місці працівника компанії АСАП ДЕМО

Данні ноутбуку були вибрані переможцями в тендерах від Міністерства Оборони України в тендерах:
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-02-28-002635-a
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-02-28-002748-a

і на далі продовжують набирати популярність в державному секторі закупівель. Для отримання більш детальної інформації про даний продукт, Ви можете отримати в наших спеціалістів за телефонами +38 (044) 379 30 87 або +38 (067) 379 30 87

Аруба Бикон. Маяк для технології Aruba Meridian

Aruba Meridian. Геолокація в середені приміщень

Що таке Aruba Meridian?

Aruba meridian для IOS

Aruba Meridian – це прекрасне рішення для пацієнтів мед закладів, яке дозволяє не витрачати години стоячи в черзі до реєстратурі, перед кабінетами медиків, та навіть відмовитися від дзвінків на гарячу лінію. Варто лише завантажити додаток Aruba Meridian  на свій смартфон (доступний у Google play та AppStore). Завдяки функціоналу додатку, клієнти матимуть доступ до розкладу прийомів лікарів, плану розміщення приймалень та кабінетів в усіх корпусах лікарні, кількості людей у “живій” черзі, та багато чого іншого в режимі 24/7.

Геолокація в приміщенні ідея не з нових. Подібні системи розроблялися такими гіганти IT ринку як Apple та Google, а також невеликими китайскими компаніями. В рішенні від Aruba використовується протокол iBeacon від Apple. Протокол відрізняється простотою роботи, має постійну підтримку та отримує оновлення.

Для чого взагалі потрібен додаток та які переваги від геолокації.

Додаток аруба мерідіан на андроід

Уявимо лікарню в якій є декілька багатоповерхових корпусів, з безліччю кабінетів та відділень. Для будь якого відвідувача, навігація в таких великих закладах може стати проблемою.  Але маючи в своєму смартфоні безкоштовну карту медзакладу, яка автоматично побудує маршрут до потрібного кабінету чи лікаря, можна забути про безкінечні блукання по коридорам незнайомої вам будівлі. Черги в реєстратуру та  дзвінки на гарячу лінію відійдуть у минуле, коли вся непохідна інформація буде в вашому смартфоні. Всі ці переваги доступні завдяки новими інноваційними технологіями від Aruba та ASAP DEMO. Наша компанія займає лідируючи позиції в даній області. Займається створенням кейсів, які активно реалізуються в усіх містах України. Наші спеціалісти, розроблять спеціально під ваші потреби, готове рішення, та вирішать будь-які питання пов’язані з його реалізацією.

Дана технологія надає можливість шукати не тільки лікарів та їх кабінети, а і людей. Ця функція потрібна у випадках коли люди не можуть знайти один одного. Це буде корисно у таких критичних ситуаціях, коли дитина відійшла від батьків, але в неї є смартфон. Додаток з легкістю передасть інформацію про місцезнаходження дитини на смартфон одного з батьків, та побудує маршрут до неї.

Як це влаштовано

Маяки аруба в розібраному стані

Маленькі маячки (бікони) кріпляться на стіну, або стелю. Вони працюють на бездротовій технології  Bluetooth low energy; скорочення BLE. Маяки настільки енергоефективні, що здатні працювати від внутрішніх батарейок приблизно 3-4 роки. Розташовані по всій будівлі маячки, підключаються до додатку на телефоні та передають інформацію про його місцезнаходження. Маяки дуже маленькі, та мають форму яка органічно впишеться в будь-який дизайн. Метод тріангуляції, який використовують маяки, має точну техніку знаходження та зображення людини на мапі. Бікони розроблені таким чином, що без проблем справляються з великими навантаженнями. Вони були протестовані на стадіоні Levi’s Stadium в Сан-Франциско. Який має площу в 172 000 м², та вміщає 68 500 глядачів. Незважаючи на великі об’єми людей девайси яких опитували бікони, робота системи показала відмінні результати та не мала збоїв в роботі.

 

Можливості

Для забезпечення контролю збереження активів лікарні та оптимізації їх використання є рішення Asset Tracking. На основі платформи Meridian. Ця си-стема дозволяє в реальному часі й просторі бачити, які прилади використовуються, а які стоять без дії. Все це допоможе оптимізувати роботу персоналу. Не доведеться більше шукати по всій лікарні той чи інший апарат, прилад чи предмет. Ці можливості дають змогу:

 • зменшити витрати на закупівлю нового обладнання у випадку їх втрати;
 • підвищити рівень обслуговування клієнтів;
 • заощадити час та полегшити роботу персоналу лікарні.

Це лише малий перелік плюсів які можуть принести пристрої для відслідковування активів.

Маячки можуть працювати в двух режимах:

 1. Передача даних для визначення координат в просторі
 2. Показ Push-повідомлень при наближенні до маяка.
Aruba meridian

Другий тип роботи може бути корисним для показу специфічної реклами, або корисної інформації. Так якщо в лікарні є деякі платні послуги, то при проходженні поруч з кабінетом де такі послуги надаються, людині прийде Push-повідомлення на смартфон. В якому буде прорекламована та чи інша можливість. Також сам додаток підтримує встановлення реклами, що допоможе лікарні заробляти кошти на рекламі, та окупити вартість встановлення системи на основі біконів.

Інші можливі галузі використання Aruba Meridian

Інтерфейс Aruba Meridian

Систему Aruba location service можливо використовувати не тільки в медицині, а і в будь-яких галузях. Так гарними кейсами для реалізації будуть аеропорти, бізнес центри, торгівельно-розважальні центри. Керувати системою може всього одна людина. Інформативність та легкість роботи з інтерфейсом дозволить не тільки редагувати, а й реорганізувати всю роботу додатку, та принцип роботи його роботи. Система Aruba Meridian, є гнучкою в налаштуваннях і ефективною в будь-якій ситуації

Для отримання презентації або детальної інформації звертайтесь за телефонами, або скориставшись функцією виклику дзвінка.

Обратный звонок