Комплекс рішень для охорони здоров'я і медицини

Телемедицина – напрямок медицини з ІТ рішеннями. А саме комплекс дій, технологій і заходів, що застосовуються при наданні медичної допомоги з використанням засобів дистанційного зв’язку за допомогою обміну електронними повідомленнями (у випадках, коли відстань є критичним чинником).
телемедицина решения

Області застосування:

Дистанційна діагностика:

  • Постановка первинного діагнозу дистанційно з використанням як оператора фахівця немедичною спеціалізації, або персоналу низької кваліфікації;

Підтвердження первинного діагнозу більш досвідченим фахівцем, або профільним фахівцем.

Дистанційне консультування:

  • Підтвердження діагнозу профільним медичним центром, призначення та корекція лікування, підтвердження показань до госпіталізації
  • Отримання пацієнтом консультації мед. фахівця своєї клініки, своєї країни, на рідній мові і т.д;
  • Проведення передопераційного обстеження в місцевому медичному центрі під керівництвом фахівця центрального профільного медичного центру;

Віддалений моніторинг:

  • Дистанційний моніторинг стану хворого в післяопераційний період або в період реабілітації.

Домашня телемедицина:

  • Первинний прийом, постановка діагнозу, спостереження хворого без виїзду на виклик.

Медицина катастроф:

  • Надання кваліфікованої медичної допомоги в місцях НС, сортування пацієнтів, оцінка тяжкості ураження в жорстких часових умовах з непідготовленого місця.Решения для медицины

Дистанційне оперування:

  • Дистанційне проведення хірургічних операцій хірургом високої кваліфікації.

Дистанційне навчання персоналу (лікарів):

  • Підвищення кваліфікації та навчання медичного персоналу.

Clinical TelePresence System Cisco

Clinical TelePresence System – це ергономічний і високотехнологічний пристрій, що дозволяє отримувати кваліфіковану консультаційну допомогу лікарів-спеціалістів незалежно від місцезнаходження пацієнтів. Для максимального комфорту використання системи в неї можна вводити індивідуальні настройки. Система Clinical Presence розроблена лікарями і для лікарів, її можна налаштовувати відповідно до вимог та побажань користувачів, змінюючи, додаючи або видаляючи найрізноманітніші параметри.

Продукт для телемедицини, що дозволяє пацієнтам отримувати професійні консультації лікарів-спеціалістів. Для роботи системи можна ввести індивідуальні настройки. Новий пристрій забезпечує відео-технології високої чіткості в портативному, зручному для користувача корпусі. Полегшує зв’язок між пацієнтами, які перебувають віддалено від спеціалізованих лікарів.

Cisco TelePresence VX Tactical

Мобільна відеосистема Cisco TelePresence VX Tactical. Завдяки своїм унікальним розмірам може використовуватися практично в будь-яких умовах. Антивандальний корпус зроблений спеціально, щоб бути незалежною від погодних умов, а також навіть самих екстремальних. Система призначена для задоволення потреб в екстреній відеозв’язку військових частин рятувальних служб та лікарів.

Cisco TelePresence VX Tactical обладнана інтегрованим сервером  відеоконференцзв’язку (MultiSite), який дозволяє підключатися одночасно до трьох віддалених користувачів.

Пристрій простий в налаштуваннях і управління, з екраном антивідблиску і хорошим розширенням. Крім того, можна підключити мікрофон, додатковий монітор і камеру.

 

Так само ми можемо запропонувати досить багато рішень для охорони здоров’я і медицини для віддаленої роботи. Наприклад з лінійки обладнання, яке призначене для телеметричного вимірювання показників життєдіяльності пацієнтів. Перетворення інформації в цифровий вигляд і передачу по мережі Інтернет в амбулаторію або установа спеціалізованої медичної допомоги для подальшої її обробки, внесення в електронну медичну карту і телемедичної консультації.
Телемедицина

В складі комплексу:

  оглядова цифрова відеокамера;
цифровий відеодерматоскоп;
монітор життєво необхідних показників з цифровим інтерфейсом (температура, тиск, SpO2, пульс);
12-канальний електрокардіограф з цифровим ітерфейсом;
спірометр.

 

Крім цього, не мало важливий – Телекард.

Цей пристрій призначений для реєстрації та передачі ЕКГ. Підтримує і може передавати дані по будь-яких каналах зв’язку, в тому числі, за стандартними телефонними лініями, мобільних каналах зв’язку, каналах радіозв’язку будь-якого діапазону, телефонних каналах стандарту DECT, мобільних Інтернет-каналах будь-якого покоління.

Проблема нашої країни в тому, що у віддалених населених пунктах мало або зовсім немає елементарної швидкої допомоги. Таким чином, як мінімум перераховані вище медичні рішення можуть застосовуватися не тільки для фельдшерів, а й самостійно в домашніх умовах. При необхідності, за допомогою телемедицини та її периферичних пристроїв будь-який громадянин може зв’язатися з лікарем і передати потрібні дані про стан здоров’я. Елементарна турбота про себе і своїх близьких.

Обладнання телемедициною операційних – це великий крок у майбутнє. Адже в першу чергу цей крок на зустріч до студентів, до майбутніх лікарям. Якість запису відео, правильно розташовані камери для повного огляду, установка і все обладнання з прихованою проводкою – все це і навіть більше вимагає правильного і професійного вирішення.
оборудование операционной

Обладнати операційну під телемедицину – це інтелектуальна праця. Візьмемо реальний досвід. Навіть коли переконалися, що все зроблено правильно і за стандартам, зіткнулися з такою проблемою: потужність світла операційних ламп засвічують камери робочого поля, вбудованих в операційний світильник. І для вирішення цієї проблеми знадобилося кілька фахівців з різних галузей. Рішення є, і воно унікальне.

Одним з найважливіших завдань є захист інформації та баз даних.
Защита информации и баз данных

Важливо розуміти на скільки важлива конфіденційна безпеку і кому ця інформація ще може бути корисною. Це можуть бути клієнти, співробітники, страхові або конкуренти, а в розділ конкуренти віднесемо великий список недоброзичливців. І наслідки можуть бути серйозними.

Тому, дуже важливо правильно підійти до захисту інформації та баз даних. Ми пропонуємо комплекс рішень для забезпечення безпеки інформації, що зберігається в базах даних, а також їх конфіденційності і цілісності.

Обратный звонок