Комплексні рішення для державних підприємств

Інформаційна безпека передбачає забезпечення захисту даних від розкрадань або змін випадкового і навмисного характеру. Система забезпечення інформаційної безпеки організації – основа успішного розвитку будьякої сучасної організації, в тому числі і в державному секторі.

Що означає забезпечення інформаційної безпеки державної установи?

Інформаційна безпека активів державної установи включає:

 • усунення ймовірності ненавмисного або несанкціонованого доступу до інформації державної установи;
 • організацію відповідних систем і засобів, які перешкоджають поширенню персональних даних;
 • розподіл прав доступу користувача для оперування інформацією;
 • створення умов, що перешкоджають витоку, розкрадання, втрати, ненавмисному знищення, копіювання, зміни (модифікації), блокування і розголошенню даних;
 • створення банків даних для забезпечення їх схоронності, цілісності, достовірності та конфіденційності.

Ми пропонуємо технічні та програмні засоби, призначені для організації інформаційного захисту державної установи, які сертифіковані відповідно до вимог діючих технічних нормативних правових актів (ТНПА) і міждержавних стандартів.

 

Сервер для зберігання даних – це один з найважливіших елементів в організації роботи всієї системи державного підприємства. Завдяки сучасним системам зберігання даних, збільшується швидкість обробки інформації, а також пошук необхідних даних у величезних інформаційних і дискових масивах.

 

 

Система Зберігання Даних (СГД) – це комплексне програмно-апаратне рішення по організації надійного зберігання інформаційних ресурсів та надання гарантованого доступу до них. Спектр застосування цих рішень коливається від окремих серверів і робочих станцій, невеликих робочих груп (5-30 користувачів) до систем масштабу великих підприємств.

 

 

Мережеві рішення для зберігання даних. В останні кілька місяців новинки в області мережевих систем зберігання молодшого класу з’явилися практично скрізь – від класичних мережевих сховищ і файлових серверів до систем резервного копіювання та відеореєстраторів. При виборі мережного сховища установи потрібно керуватися такими критеріями, як забезпечення продуктивності, гарантована цілісність даних, доступність і масштабованість, підтримка резервного копіювання та необхідні засоби управління зберіганням при прийнятній вартості.

Безпечне середовище є обов’язковою вимогою для роботи державних підприємств.

Установка відеоспостереження в державних установах є досить ефективним способом стеження за тим, що відбувається на території. Вирішити сформований конфлікт можна за лічені хвилини, досить лише звернутися до відеоархіву.Так ж знижується рівень вандалізму.

Однак, в державних установах процес вибору апаратури для відеоспостереження може виявитися особливо тривалим.

 

 

 

До вимог, обов’язковим для виконання при установці систем відеоконтролю на об’єктах державного значення, відносять:

 • виконання робіт відповідно до бюджетних обмеженнями,
 • дотримання законів щодо запобігання поширення персональних даних,
 • забезпечення зручності архівації та перегляду відеофайлів.

Наші фахівці допоможуть швидко вибрати сучасні системи відеоспостереження, завдяки яким, рівень безпеки підприємства буде на високому професійному рівні.

Поліпшення якості робочого процесу в державній установі безпосередньо залежить від мобільності, якості комп’ютерного обладнання і мультимедийности. Ми пропонуємо консультації наших технічних фахівців у виборі необхідного обладнання з урахуванням стрімко мінливого технічного прогресу і суспільства, що трансформується ІТ-сегмента.

Ви отримаєте пораду з вибору оптимальних рішень, які дозволять мінімізувати бюджетні витрати при проведенні державних закупівель.

Працюючи з провідними світовими брендами ми можемо ручатися за високу якість продукції, що поставляється техніки.

В спектр техніки, яку ми поставляємо входять:

 • Комп’ютерне обладнання (ПК, ноутбуки, моноблоки, неттопи, планшети, комплектуючі)
 • Презентаційне та інтерактивне обладнання (проектори, екрани, інтерактивні дошки)
 • Мережеве обладнання (маршрутизатори, комутатори, точки доступу, IP-камери)
 • Оргтехніка (МФУ, принтери, витратні матеріали)

Сувора відповідність вимогам законодавства у сфері державних закупівель, своєчасне і чітке виконання укладених контрактів і договорів дозволяє нашій компанії бути впевненими, що ми не підведемо замовника, і він залишиться задоволеним.

Обратный звонок