Комплекс рішень для малого та середнього бізнесу

Безпека. Ми запропонуємо кращу в галузі систему безпеки, яка захищає від атак і забезпечує швидке відновлення після планових відключень і непередбачених ситуацій.

ИТ решения для бизнеса от атак

Різке зростання числа кібератак вселяє тривогу в корпорації і уряди у всьому світі. Атакують ІТ-інфраструктури держав, а також малий, середній і великий бізнес, щоб відключити системи і паралізувати зусилля щодо забезпечення національної безпеки. Витончені хакери атакують корпорації, щоб вкрасти інтелектуальну власність або дані клієнтів, а також вимагати гроші за нерозголошення цієї інформації. Розподілені DDoS-атаки (відмову в обслуговуванні) та інші традиційні варіанти атак швидко замінюються на більш віроломні.

Питання не в тому, чи буде атакований ваш центр обробки даних, а в тому, коли. Якщо злом ІТ-інфраструктури може бути неминучим, шкоди від цього злому можна повністю уникнути.

Процес атаки організації може бути розбитий на чотири окремих етапи:

 • Проведення розвідки – визначення мети. Пошук очевидних слабкостей, якими можна скористатися. Планування атаки (DDoS, фішингових повідомлень ел. Пошти і т. Д.).
 • Злом – відправка фішингових повідомлення ел. пошти. Занесення шкідливої ​​програми через USB або інші засоби. Виконання DDoS-атаки.
 • Отримання площині / каналу управління – занесення шкідливої ​​програми в середу за допомогою різних способів.
 • Здійснення плану – завантаження. Шифрування. Видалення. Порушення роботи.

Незважаючи на те, що панацеї, здатної захистити ваш центр обробки даних, не існує, є компанії, які знайшли деякі серверні платформи, в яких задіяні механізми, що забезпечують високі рівні захисту. Фахівці АСАП ДЕМО знайдуть рішення для Вашого бізнесу.

Технічне обладнання офісу, що полегшує і прискорює паперове діловодство, а також адміністративно-управлінську діяльність. Офісна техніка стала істотним джерелом технічних інновацій і набирає стрімкий розвиток.

Правильне і ергономічне обладнання робочого місця комп’ютерною технікою – це дійсно важливо. Впроваджуючи нову техніку, Ви не тільки піклуєтеся про персонал, який проводить більшу частину життя перед моніторами, а й прискорюєте сам процес роботи.

В спектр техніки, яку ми поставляємо входять:

 • Комп’ютерне обладнання (ПК, ноутбуки, моноблоки, неттопи, планшети, комплектуючі)
 • Презентаційне та інтерактивне обладнання (проектори, екрани, інтерактивні дошки)
 • Мережеве обладнання (маршрутизатори, комутатори, точки доступу, IP-телефонія)
 • Устаткування для конференц зв’язку (будь-якої складності)
 • Оргтехніка (МФУ, принтери, витратні матеріали)

Для ефективної роботи важливо вибрати МФУ з швидкою і якісним друком за адекватний бюджет. Правильно визначитися який тип друку краще і як надалі обслуговувати його обраний. Так само ми можемо запропонувати захищені МФУ і з контролем друку, для зниження витрат.

МФУ для офиса

Індивідуальний підхід до вибору: неттоп, моноблок або ноутбук. Нюансів у виборі буде багато … Важливі поворот монітора, хороший екран, кількість портів, зовнішній вигляд і т.д. Для корпоративного сегмента обов’язковий пункт – це висока якість матеріалів, зносостійкість шарнірів, швидкість в роботі і звичайно ж ціна!

Партнери ASAP DEMO – це світові компанії, А-бренди. Отже, наші технічні інженери підберуть якісну, офіційну, зносостійку, а також стильну комп’ютерну техніку для вашого офісу.

cloud for business

Хмарні рішення дозволяють реалізувати великий перелік завдань для малого і середнього бізнесу. На cloud ринку пропозицій більше, ніж достатньо. Основне питання замовників: як правильно вибрати хмара для зберігання даних? І з чого почати?

Вибір цього кроку – правильний напрямок. Але як домогтися гнучкості і економічності додатків, при цьому не інвестуватися в власну ІТ-інфраструктуру?

Важливо не намагатися перевести всю інфраструктуру на хмарні технології. Є шанс, що проект виявиться надто великим або складним, щоб відчути всю красу використання хмари. При цьому якщо ви перенесете всього пару серверів, ймовірно, не спрацює хмарна економіка. Потрібно вивчати і розуміти, як працює економіка рішень для хмари. Адже це не лише технологічне рішення, а й фінансовий інструмент. При грамотному використанні, він дозволить компанії реально економити.

На сьогоднішній день існує три основних типи послуг, які пропонують центри хмарних рішень:

 • програмне забезпечення. Користувач вибирає необхідні хмарні програмні рішення для своїх потреб;
 • інфраструктура. Споживач використовує повноцінну віртуальну модель сервера для обробки і зберігання даних, а також є можливість створення власних мереж і каналів зв’язку для свого бізнесу або приватних потреб;
 • платформа. Людині надається віртуальне середовище для розробки і тестування в дистанційному режимі власних додатків за допомогою спеціальних інструментів з підтримкою необхідних мов програмування.

Технічні фахівці АСАП ДЕМО проведуть аналіз, а також проконсультують, для правильного розрахунку і економічної вигоди від використання хмари для Вашого бізнесу.

Наші хмарні рішення – це краща пропозиція для вашої компанії.

Обратный звонок