asapdemo-company

ТОВ «АСАП ДЕМО» – це компанія яка об’єднала фахівців з багаторічним досвідом роботи і має широкий асортимент продукції від багатьох відомих світових брендів в області інформаційних технологій. Зосередивши свою діяльність на передових технологіях, компанія пропонує своїм клієнтам широкий спектр товарів і послуг, спрямованих на підвищення ефективності. Компанія сприяє формуванню IT-грамотності для розвитку української економіки.

ТОВ «АСАП ДЕМО», зосереджує увагу на потребах клієнтів, не обмежує цільову аудиторію і надає послуги як корпоративному сегменту, так і представникам малого та середнього бізнесу, підбираючи найкращі рішення в залежності від конкретної діяльності компанії.

Команда спеціалістів з багаторічним досвідом роботи
Широкий спектр товарів та послуг
Швидке та ефективне рішення  поставлених задач

Ми постійно прагнемо до розширення спектру пропонованих послуг, підвищення рівня технічного персоналу, освоюємо передові технології для забезпечення комплексного вирішення завдань наших клієнтів у відповідності з найжорсткішими вимогами часу.

Ми підвищуємо ефективність і безпеку наших клієнтів, використовуючи інновації як спосіб ведення бізнесу, що дозволяє клієнтам концентруватися на основному бізнесі.

 

Picture of Офіс в Києві

Офіс в Києві

ТОВ «АСАП ДЕМО»

 02072 Україна, м. Київ вул. Бориса Гмирі 8Б, 23 поверх, офіс №198

У відносинах з постійними клієнтами ми дотримуємося гнучкої фінансової політики, використовуємо систему спеціальних пропозицій, укладаємо вигідні ексклюзивні контракти, надаємо безкоштовні консультації з усіх питань. Кожен менеджер нашої компанії прагне зробити все від нього залежне, щоб Ваше замовлення було виконано в повному обсязі і в мінімальні терміни. Висока якість обслуговування гарантується високим професіоналізмом кожного співробітника нашої компанії.

Обратный звонок