Для чого потрібен IT-консалтинг?

consultingСьогодні комп’ютерні технології проникли в кожен аспект життя сучасної людини і ми все частіше використовуємо обладнання для спрощення процесів нашої роботи.

Але, що робити, якщо у нас немає часу і досвіду для того щоб правильно автоматизувати бізнес процеси і усунути несправності нашої ІТ архітектури? Не у кожної фірми є штатний програміст, адже фахівці своєї справи зараз на вагу золота.

Виникає потреба в пошуку хорошого фахівця, який би вирішив проблеми технічного аспекту компанії. Саме цим і займаються технічні фахівці ASAP DEMO.

 

Консалтингова послуга – це діяльність, пов’язана з інформаційної та консультаційної підтримкою підприємств, що дозволяє отримати експертну незалежну оцінку фахівців для подальшої модернізації і підвищення ефективності використання інформаційних технологій в компанії.

ІТ консалтинг вирішує такі питання як:

 • Проведення ІТ аудиту та визначення рівня технічного обслуговування комп’ютера і його ефективності;
 • Підвищення продуктивності бізнес процесів компанії;
 • Забезпечення захисту корпоративних даних і визначення витрат на їх захист;
 • Зменшення витрат на оновлення інформаційної бази підприємства;
 • Створення ІТ інфраструктури, яке підвищить ефективність управління всіма процесами, що відбуваються в компанії;
 • Діагностика комунікацій підприємства, рекомендації для підвищення їх ефективності;
 • Визначення продуктивності роботи співробітників в компані;
 • Діагностика ефективності роботи наявного програмного забезпечення і надання рекомендацій по модернізації, включаючи отримання якісного ІТ-рішення для програми 1С.

Наші послуги можуть бути як:

 1. одноразовою допомогою у вирішенні конкретної проблеми;
 2. окремим консультаційним проектом;
 3. комплексом всіх послуг, що ми надаємо.

it-consulting

 

Замовлення проведення IT-консалтингу має багато переваг. Постійне вдосконалення інформаційних технологій призводить до того, що компанії змінюють комп’ютерну техніку та програмне забезпечення. Консалтингові послуги дозволяють скоротити терміни проведення переоснащення підприємства, і знижують витрати. Керівництво компанії зможе планувати витрати, і врахувати всі можливі ризики. Вкладення коштів може проводитися поетапно, залежно від терміновості планованих змін і коригувань. Персонал замовника послуги зможе швидко навчитися роботі на новому обладнанні і з сучасними програмами, так як консалтингові фірми здатні навчати персонал одночасно з проведенням робіт.

 

Економія коштів
Контроль якості роботи it структури
Безперебійна робота підприємства
Звітність

Обратный звонок