Комплекс рішень для освіти

Комп’ютеризація освіти є велінням часу, і питання: чи впроваджувати комп’ютер в освітні установи – давно вирішене позитивно. З’явилися такі поняття, як комп’ютерна грамотність, інформаційна культура, які припускають, що комп’ютер стане повсякденним технічним засобом на роботі, вдома, в процесі навчання.

Комп’ютер в сфері освіти виступає в різних функціях:

 

як предмет вивчення
як засіб в навчально-виховному процесі
як компонент системи педагогічного управління 
як компонент управління освітніми закладами 
як засіб науково-педагогічної діяльності 

 

Компанія ASAP DEMO співпрацює з багатьма брендами світового рівня, які вже не один рік успішно впроваджують комп’ютерну техніку для шкіл, вузів та інших навчальних закладів. Серед них: Acer, Asus, Dell, Lenovo і інші. У каталозі цих компаній безліч продуктів, розроблених спеціально для дітей і вчителів. А саме: моноблоки, ПК, ноутбуки, неттопи і планшети.

Системи управління класом – це різні програмні забезпечення, які допомагають вчителю організувати роботу в класі за допомогою персональних комп’ютерів або планшетів.

Програмне забезпечення для управління класом можна встановити як на стаціонарні комп’ютери або ноутбуки, так і на планшетні комп’ютери. Необхідно, щоб не тільки вчитель, а й кожен учень був забезпечений пристроєм, де встановлено однакове для всього класу програмне забезпечення. Також буде потрібною досить швидкісна локальна мережа.

Зараз на ринку програмного забезпечення управління класом представлено безліч систем – від безкоштовних продуктів з обмеженим функціоналом до програмного забезпечення з широкими можливостями.

Ефективна організація навчального процесу з використанням програмного забезпечення дозволяє витрачати менше часу на управління навчальним процесом і більш активно використовувати нові педагогічні технології в навчанні учнів.

Classroom manager допомагає викладачам вирішувати такі завдання:

Надати загальний доступ до матеріалів або демонструвати контент
Відстежувати відомості про урок, які просто зібрати і зберегти
Ефективно використовувати час завдяки простому доступу до матеріалів
Контролювати учнів і допомагати їм зосередитися

GeoGebra – це динамічна математична програмне забезпечення для всіх рівнів освіти, що включає в себе геометрію, алгебру, таблиці, графи, статистику та арифметику, в одному зручному для використання пакеті.

Перш за все, Geogebra призначена для вирішення завдань шкільного курсу геометрії: в ній можна створювати всілякі конструкції з точок, векторів, відрізків, прямих, будувати графіки елементарних функцій, які також можливо динамічно змінювати варіюванням деякого параметра, що входить в рівняння, а також будувати перпендикулярні і паралельні заданій прямій лінії, серединні перпендикуляри, бісектриси кутів, дотичні, визначати довжини відрізків, площі багатокутників і т. д.

Використання програми GeoGebra на уроках дозволяє:

– оптимізувати навчальний процес, більш раціонально використовуючи час на різних етапах уроку;

– здійснювати диференційований підхід в навчанні;

– проводити індивідуальну роботу, використовуючи персональні комп’ютери;

– знизити емоційну напругу на уроці, вносячи в нього елемент гри;

– розширювати кругозір учнів;

– сприяє розвитку пізнавальної активності учнів

 

interaktivnye-doski

Інтерактивні дошки та проектори для школи – безумовно, необхідне обладнання для сучасного навчального процесу. За допомогою цієї техніки навчання проходить більш цікаво і інформація сприймається набагато простіше.

Інтерактивна дошка для школи виглядає як звичайна маркерна, але підключається до комп’ютера за допомогою проводів або за допомогою бездротового зв’язку на частоті 2.4 ГГц або Bluetooth. На комп’ютер встановлюється спеціальне програмне забезпечення, завдяки якому інтерактивна дошка перетворюється в повноцінний пристрій введення даних. Тепер все, що буде написано або намальовано на поверхні інтерактивної шкільної дошки, буде відображатися на екрані комп’ютера. А зображення з екрану комп’ютера за допомогою підключеного проектора буде проектуватися на її поверхню. Отримана інтерактивна система надає користувачам необмежені можливості при демонстрації презентацій та проведенні уроків, тренінгів, навчальних семінарів. Використання шкільної інтерактивної дошки на уроці дає вчителю безліч переваг, що дозволяють зробити заняття ефективнішим і цікавішим для учнів.

Лінгафонні кабінети – це класи або аудиторії, обладнані лінгафонними системами (аудіо, відео та мультимедійними засобами) для сучасного навчання.

Для обладнання таких кабінетів підходить звичайний комп’ютерний клас.

Сучасні лінгафонні системи прості у використанні,  не вимагають додаткового підвищення кваліфікації персоналу, що обслуговує лінгафонний кабінет, додаткових знань викладачів і учнів.

Робота в лінгафонному кабінеті – це інтерактивність і наочність, яка перетворює навчання в захоплюючу, цікаву гру. У таких лінгафонних кабінетах можна одночасно вивчати абсолютно різні предмети і використовувати будь-які навчальні програми. Для цього достатньо просто завантажити на комп’ютері необхідне програмне забезпечення.

 

Апаратура лінгафонного класу (Магнітофони, електрофони, підсилювач для мікрофонно-гарнітури, встановленої на робочих місцях учнів та ін.) дозволяє викладачеві:

  • Організувати і контролювати самостійну роботу кожного учня з індивідуальним навчальним матеріалом.
  • Включати одночасно кілька навчальних програм – для певних груп учнів.
  • З’єднувати учнів попарно для діалогів і самому включатися в їх бесіди.
  • Записувати і відтворювати мова учнів.
  • Коментувати звукозапису, кінофільми і інше.

Обратный звонок