АС6000-all-in

Види інтерактивних дошок, а також новітній продукт: мультимедійний ПК «all in one» для освіти.

Освіта крокує вперед, а разом з нею і комп’ютерна техніка, яка стрімкими темпами впроваджується в освіту. Таким чином, сьогодні важко уявити школу або ВНЗ без комп’ютерної техніки, wi-fi, серверного устаткування і т.д.

Хоча, зовсім недавно, наприклад років 5 потому, смарт освіту, освіту у смартфоні і що робити зі смарт дошками, перевірка ДЗ онлайн – складно було уявити.

Відносно недавно, почалася хвиля Smart-Board для шкіл. Варіанти смарт дошок найрізноманітніші, від бюджетних, коли проектор підключений до ПК і виводить зображення (інформацію) на полотно для проектора, до повноцінних багато функціональних смарт дощок. Більш якісні і багатофункціональні інтерактивні дошки – це ті, які вбудовуються повноцінно в стіну, на ОС Android або Windows educations, з 5-10 дотиками і додатковим мультимедійним обладнанням.

Види інтерактивних дошок:

Швидше розглянемо які ж найпопулярніші інтерактивні дошки.

Дошка з сенсорної аналого-резистивної технологією.smart-board-touch

На таких дошках можна писати як маркерами, так і пальцем, указкою, взагалі будь-яким предметом. У даній дошки датчики, розташовані між шарами екрану, таким чином розпізнають дотик і передають інформацію про нього на комп’ютер. Це зручно тим, що будь-яким підручним предметом, ви зможете нанести інформацію на дошку. А ось до недоліків, мабуть, можна віднести, що сенсорні дошки такого типу – вимагають дбайливого звернення через датчиків.

Інтерактивні дошки з електромагнітної технологією.electromagnetic-smart-board

Цей тип дошок передбачає використання спеціального електронного пера (маркера), що одержує енергію від проводки або батарейок. Оскільки стосуватися дошки пером не потрібно, вчитель може розташувати на ній плакат з потрібною інформацією і працювати поверх нього. Це зручно – до тих пір, поки маркер не згубиться, чи не буде захований учнями, охочими зірвати урок.

Дошки з лазерною технологією.screen-smart-board

Такі дошки теж вимагають спеціальний маркер, при цьому дошка може бути зроблена з чого завгодно. Для точної роботи маркер доведеться тримати перпендикулярно дошці. На такій дошці можна розміщувати наочну інформацію – вона не завадить роботі лазера.

Дошки з ультразвукової / інфрачервоної технологією.board-infrared-ultrasonic-smart-board

Технологія даного виду дошки заснована на тому, що інфрачервоні датчики дошки визначають положення спеціального маркера, що працює від автономних джерел живлення. Відповідно, маркер втрачати не можна, а батарейки потрібно регулярно купувати. Але на екран можна вивести куди більше інформації.

Бездротові дошки з мікроточечной технологією.wireless-board-microtechno-smart-board

В маркер вбудовується спеціальна камера, яка при наближенні до дошки зчитує мікрообозначенія і визначає місцезнаходження маркера. Інформація передається на комп’ютер за допомогою Bluetooth-технології. Дошка не вимагає спеціальних матеріалів і джерел живлення.

  Ємнісні дошки.capacitive-smart-board

Відрізняються від інших тим, що розпізнають одночасні торкання – відповідно, на такій дошці можуть працювати відразу кілька людей. Або одна людина – але обома руками. Також серед переваг такої дошки – можливість працювати без маркера, пальцями. Розширений функціонал.

  DViT- дошки з оптичною технологією.dvit-board-with-optical-smart-board

Місцезнаходження маркера фіксується цифровими камерами і датчиками, інформація передається на комп’ютер. Крім того, існують дошки, які об’єднують в собі декілька технологій. Вони і є найбільш зручними. Інтерактивні дошки також можуть мати спеціальні проектори та відрізнятися по їх типу.

Проектори можуть бути:

  1. Ультрокороткофокусні. Це найдорожчий проектор, він знаходиться поруч з дошкою – на відстані трохи більше півметра. Завдяки цьому на екран не потрапляють тіні тих, хто працює з дошкою.
  2. Короткофокусний. Даний вид проектора працює в межах відстані від 60 до 150 см. Він майже вполовину дешевше попереднього варіанту.
  3. Мультимедійними. Це найпоширеніший і дешевий тип проектора, діючий на відстані 2 м від дошки. Незручності через падіння тіней не так критичні, щоб перешкодити проведенню уроку.

Персональний комп’ютер «all in one» для освітидля образования

Вибір інтерактивних дошок великий. Зараз хочемо представити новий продукт: мультимедійний ПК «all in one» для освіти.

Пристрій, ПК, яке вбудовується поруч з інтерактивною дошкою, а також безпосередньо підключається до неї і розширює функціонал. Отже, дозволяє економити простір та проводити максимально ефективну освіту біля дошки, привівши наочні приклади.

all-in-one

На фото представлена ​​модель FC-6000 «all in one». Крім цієї моделі, на ринку є й інші пропозиції, які ми так само можемо запропонувати. Але візьмемо за основу цю модель, вона вдала по дизайну і функціоналу. Суть в аналогах «+ -» одна й та ж сама.

Що ж це таке?

Це мультимедійний пристрій для освіти, повноцінний персональний комп’ютер, який може сканувати книгу, журнал і т.д. і таким чином виводити картинку на екран в хорошій якості. Отже, викладач виведе потрібну інформацію з підручника на монітор.

Крім того, FC-6000 «all in one» має вбудовані:АС6000-all-in-one-ua
  • динамік, що допоможе вивести звук для аудиторії;
  • бездротова клавіатура
  • сенсорний екран
  • зовнішній інтерфейс
  • інтелектуальний центральний контролер, сенсорні кнопки. Кнопка перемикання каналів для внутрішніх і зовнішніх пристроїв, включаючи ПК, VGA, а так само інтерфейси
  • відділення для карток, ручок і т.д.

По закінченню користування, пристрій гармонійно складається, закривається кришкою, захищаючи від пилу і сторонніх.

Загальні характеристики для FC-6000 «all in one»

АС_6000-ua

АС-6000-all-in-one-ua

 

Це було представлено мультимедійний пристрій, персональний комп’ютер «all in one», який повинна мати кожна інтерактивна дошка для максимального функціоналу в подачі інформації в навчання.

Нагадуємо, що інші, подібні ПК так само є, функціонал схожий. Всі функції можна як додати, так і прибрати, що звичайно ж вплине на ціну. Розгорнутий каталог, детальні характеристики, і всю необхідну інформацію Ви можете отримати у наших профільних фахівців.

АС6000-all-in-smart-board

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Обратный звонок