antivirus

Вірус загрожує не тільки людям: вибираємо захист для Windows

Є певний спір прихильників і противників антивірусних програм для ПК і гаджетів. Невеликий відсоток вважає, що для безпеки вашого пристрою досить бути грамотним користувачем, не переходити за сумнівними посиланнями, не встановлювати неперевірене ПЗ і тд. Основна ідея тих, хто проти антивірусів полягає в тому, що сучасні засоби захисту далекі від ідеалу і не завжди зможуть захистити ваш гаджет від вірусів і шкідливих ПЗ. Від частини, вони мають рацію, адже в більшості випадків зараження операційної системи відбувається по дурості і не обережності.

Однак, ми все ж є прихильниками антивірусних ПЗ і вважаємо, що навіть найдосвідченіший і обережний користувач здатний зробити помилку, яка приведе до серйозних проблем і вірусів.

Як працюють антивіруси?

Основні завдання антивірусного ПЗ – виявлення шкідливого коду, запобігання зараження ним операційної системи або файлів, а також відновлення їх після інфікування.

Як вибрати захист правильно? Перш за все, потрібно визначитися, як саме ви будете захищати свій пристрій: буде це постійна, фонова і автоматичний захист або досить разових перевірок в ручному режимі?

Коли мова заходить про повноцінні засоби захисту, ми за замовчуванням на увазі в першу чергу платне антивірусне ПЗ, яке вимагає установки на ПК і забезпечує постійний фоновий моніторинг того, що відбувається в реальному часі.

Нижче ми описали найбільш популярні антивірусні ПО, які забезпечують найкращий захист персональних даних і мають безліч додаткових корисних функцій.

Bitdefender Antivirus Plus

bitdefenderРумунська компанія Bitdefender розробила один з найпопулярніших в світі антивірусів, в функціоналі якого є повний набір інструментів для запобігання будь-яких вірусних атак. Такий антивірус має вбудований брандмауер, функції інтіспама і антифішинга, що блокують підозрілі сайти; багаторівневий захист персональних даних і навіть захист веб-камери.

Плюси Bitdefender Antivirus Plus:

  • зручний
  • легкий і простий інтерфейс
  • точне виявлення шкідливих програм
  • надійне блокування URL-адрес

ESET NOD32

Один з найактуальніших антивірусів на ринку сьогодні. Як і конкуренти, він здатний ефективно протистояти більшості відомих кіберзагроз, включає веб-захист, захист від фішингу та захист електронної пошти.

eset-nod32З плюсів даного ПЗ можна виділити:

  • Незначне споживання ресурсів. У порівнянні з конкурентами, додаток від ESET істотно менше навантажує систему, при цьому, швидкість сканування показує відмінні результати.
  • Кросплатформеність. Версії NOD32 існують під всі відомі платформи: Windows, Linux, OS X і навіть для мобільної операційної системи Android.
  • Технологія ThreatSense, яка дозволяє знаходити і нейтралізувати загрози, яких навіть немає в базі сигнатур.
  • Система розповсюдження оновлень
  • Зручний інтерфейс. Структура меню налаштувань дозволить з легкістю розібратися навіть новачкові і налаштувати антивірус на свій розсуд.

Avast Pro Antivirus

avast-pro-antivirusЦей продукт чеської компанії Avast Software ще в 2017 році став одним з найпопулярніших, обійшовши всіх своїх конкурентів за багатьма критеріями та якостями. Таке ПЗ можна купити за цілком доступною ціною і отримати надійний захист, практично не навантажуючи при цьому процесор.

З переваг даного антивіруса можна відзначити технологію CyberCapture, яка автоматично відправляє в лабораторію знайдені у користувача невідомі файли, що сприяє максимально оперативному оновленню вірусних сигнатур.

 

 

Кожна з вище перерахованих антивірусних програм має свої плюси і мінуси для конкретних завдань і цілей. Саме тому, наші технічні фахівці допоможуть розібратися, яке ПЗ найкраще підійде під Ваш пристрій. Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Обратный звонок