Windows7

Підтримка Windows 7 завершується 14 січня 2020

Американська корпорація Microsoft офіційно припинила технічну підтримку своєї операційної системи Windows 7.

Розширена підтримка Windows 7 припинилося сьогодні, а саме 14 січня 2020 року. Це означає, що ОС перестане отримувати оновлення для системи безпеки. Нагадуємо, що безкоштовна підтримка ОС припинилася в січні 2015 року, тоді компанія перестала випускати функціональні поновлення для ОС.

22 жовтня 2009, коли було випущено Windows 7, Microsoft заявила, що буде підтримувати цей продукт 10 років. Після 10-річного терміну Майкрософт припинить підтримку Windows 7, щоб приділяти більше уваги підтримці нових технологій і створювати нові корисні можливості для користувачів. Точна дата кінця підтримки Windows7 – сьогодні, 14 січня 2020. Після цієї дати технічна допомога та оновлення програмного забезпечення зі служби Windows Update, необхідні для захисту ПК, більше не будуть надаватися для продукту. Отже, корпорація Майкрософт настійно рекомендує перейти до Windows 10, щоб уникнути ситуації, коли вам можуть знадобитися послуги або технічна підтримка, які більше не розповсюджуються.

Таким чином, для звичайних користувачів розширена підтримка Windows7 завершується сьогодні, а саме 14 січня 2020 року.

Восени 2009 року Microsoft також повідомила, що бізнес-користувачі зможуть продовжити підтримку до січня 2023 року. Отже за додаткову плату вони зможуть отримувати оновлення безпеки для ПК на базі Windows 7.

Що означає кінець підтримки для мене?Windows7

Після 14 січня 2020 р. ваш ПК під керуванням Windows 7 більше не отримуватиме оновлення системи безпеки. Тому важливо інсталювати сучасну операційну систему, наприклад Windows 10, щоб і надалі отримувати останні оновлення системи безпеки для захисту вас і ваших даних. Крім того, служба підтримки клієнтів корпорації Майкрософт більше не надаватиме технічну підтримку для Windows 7. Підтримку пов’язаних служб для Windows 7 також буде припинено з часом. Наприклад, припинення підтримки деяких ігор (наприклад, Інтернет-нарди та Інтернет-шашки), а також служби електронної програми передач для центру Windows Media заплановано на січень 2020 року.

Що трапиться, якщо я продовжу використовувати Windows 7?

Якщо ви продовжите використовувати Windows7 після завершення підтримки, ваш комп’ютер усе одно працюватиме, хоч і стане вразливішим до загроз безпеці й вірусів. Ваш ПК й надалі запускатиметься й працюватиме, але ви більше не отримуватимете від корпорації Майкрософт оновлення програмного забезпечення, включно з оновленнями системи безпеки.

Чи можна буде активувати Windows 7 після 14 січня 2020 р.?

Windows 7 можна інсталювати та активувати після кінця підтримки, однак ця система буде вразливішою до вірусів та інших загроз безпеці через відсутність оновлень системи безпеки. Корпорація Майкрософт наполегливо рекомендує використовувати Windows 10 замість Windows 7 після 14 січня 2020 р.

Чи працюватиме Internet Explorer у Windows 7?

Підтримка Internet Explorer на пристроях із Windows 7 завершується 14 січня 2020 р. Internet Explorer – це компонент Windows, тому термін його підтримки відповідає життєвому циклу підтримки операційної системи Windows, у якій його інстальовано.

Чи Microsoft Security Essentials і далі захищатиме мій ПК після кінця підтримки?

Microsoft Security Essentials (MSE) і надалі отримуватиме оновлення підписів у системі безпеки після 14 січня 2020 року. Однак платформа MSE більше не оновлюється.

Windows-7-Windows-10

Чи можна перемістити існуючі програми на новий комп’ютер з Windows 10?

Для покращення роботи радимо виконати нову інсталяцію програм на новому комп’ютері з Windows 10. У Microsoft Store є безліч програм сторонніх виробників, які можна легко завантажити та інсталювати. На комп’ютері з Windows 10 можна відкрити Microsoft Store. Для цього виберіть піктограму на панелі завдань або знайдіть “Microsoft Store” в полі пошуку на панелі завдань.

Якщо певне програмне забезпечення наразі недоступне в Microsoft Store, рекомендуємо перейти на офіційний веб-сайт компанії-виробника та завантажити з нього версію цього програмного забезпечення для Windows 10. В окремих випадках може бути відсутня оновлена версія старого програмного забезпечення, сумісна з Windows 10.

Як закінчення підтримки Windows 7 вплине на мої програми Microsoft Office?

Вплив може відрізнятися залежно від версії Office, яку ви використовуєте. Докладні відомості див. в розділі Кінець підтримки Windows 7 і Office. Важливо зазначити, що ОС Windows 7 більше не отримуватиме оновлення системи безпеки, що зробить пристрій вразливим до загроз безпеці. Таким чином, якщо ви використовуєте Microsoft Office на комп’ютері під керуванням Windows 7, радимо перейти на новий комп’ютер з Windows 10.

Microsoft – наш офіційний партнер

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Обратный звонок