Data_Center

СЕРВЕРНЕ ОБЛАДНАННЯ

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ 99% ЗБЕРЕЖЕННЯ І ДОСТУПНОСТІ ВАШИХ ДАНИХ

Підбір оптимальної комплектації серверного обладнання
Економія бюджету
Розробка специфіки сервера під потреби Вашої компанії

 

 

В сучасних ІТ-рішеннях одну з основних позицій займає надійність збереження даних і безперебійний доступ до них. У той же час, стрімке зростання обсягів даних є основним трендом останніх років у розвитку ІТ-систем.

Перед кожним керівником ІТ стоїть непросте завдання – організувати гнучку і ефективну серверну інфраструктуру, яка забезпечить необхідну Вашії компанії швидкість реакції на вимоги бізнесу.
Ми пропонуємо нашим замовникам тільки перевірені рішення провідних світових виробників – HPE, Dell, що задовольняють всі вимоги до продуктивності, можливості розширення, ступеня готовності та надійності, а також енергоефективності. Сьогодні сервери стандартної архітектури стають все більш масовим і універсальним товаром. Це системи, які легко інтегруються в інфраструктуру підприємства , володіють привабливою ціною і сукупною вартістю володіння.

Системи зберігання даних

Віртуалізація

Серверне обладнання Dell

Ми пропонуємо серверні рішення Dell. Компанія випускає серверні стійки, сервери в корпусах форм-фактора Tower, і блейд-сервери, які представлені лінійкою універсального обладнання, що дозволяє забезпечити надійність роботи, захист даних, а також високу продуктивність. Устаткування Dell оснащено збільшеним об’ємом пам’яті, сучасними процесорами і всіма необхідними пристроями введення-виведення, що відповідають найвищим вимогам.

Модельний ряд PowerEdge включає серверні рішення з простими налаштуваннями і управлінням, наявністю масштабованих систем зберігання інформації, в процесі створення яких були використані відкриті стандарти.

server-dell-poweredge

Серверне обладнання HP Enterprise

Модельний ряд обладнання HP Enterprise дозволяє придбати сервери  різної продуктивності, масштабованості, а також доступності. Пропонується обладнання як початкового рівня, так і потужні корпоративні сервери, здатні виконувати ресурсомісткі програми. В асортименті продуктів компанії HP Enterprise: сервери для установки в стійку, сервери в корпусі Tower, HPE Synergy, гіперконвергентні системи, Moonshot, конвергентні системи, блейд-сервери і блейд-системи, компоненти для серверів.

server-hp-enterprise

 

Хочете дізнатись більше?

Зв'яжіться з нашими технічними спеціалістами, і дізнайтеся, як серверні інновації можуть перетворити Ваш центр обробки даних.

Обратный звонок