video-card

Як вибрати відеокарту для ноутбука?

Відеокарта в ноутбуці, як і в настільному ПК відповідає за обробку графіки і вивід картинки на екран. Це не тільки розрахунок виведення графіки, а й здійснення неграфічних обчислень, а значить – допомога в обробці даних центрального процесора і підвищення продуктивності системи в цілому.

Отже, чим потужніша відеокарта в ноутбуці, тим більше завдань на ньому можна вирішувати: редагування фотографій, відео, 3D-моделювання та навіть складні математичні розрахунки.

Всі відеокарти бувають двох видів: інтегровані і дискретні. Відеоадаптери, вбудовані в материнську плату, називаються інтегрованими. Звичайно, цю деталь замінити неможливо, і доведеться миритися з наявним якістю зображення. Однак, це не означає, що інтегровані графічні карти дають погану картинку. Такої потужності цілком достатньо для офісних комп’ютерів, які не призначені для роботи з відео або складною графікою.

Дискретні відеокарти – ідеальне рішення для всіх геймерів. Вони являють собою деталь, яку встановлюють в материнську плату окремо. Саме такі карти є найпопулярнішими.

На що звернути увагу при виборі?

videokartaІснує кілька параметрів, від яких залежать можливості відеокарти:

  • процесорозалежність
  • сумісність з материнською платою
  • особливості харчування
  • графічний процесор
  • тип і обсяг пам’яті
  • роз’єми
  • системи охолодження

Яку відеокарту вибрати для простого комп’ютера?

Якщо графічний редактор потрібен для простого комп’ютера, офісної роботи, то можна сміливо брати бюджетну відеокарту. Недорога відеокарта – зовсім не ознака того, що вона погана для роботи. Також, не варто витрачатися на дорогу карту власникам комп’ютерів з невеликою діагоналлю і дозволом екрану.

Адаптери середнього класу підходять для дисплеїв діагоналлю 22 дюйма і більше. Перше правило вибору – перевірити материнку на наявність необхідного слота під відеоадаптер. Щоб дізнатися основні характеристики відеокарти, яку належить замінити, потрібно зайти в меню Пуск – Панель управління – Диспетчер пристроїв – Відеоадаптери.

Геймерські відеокарти

Купити хорошу ігрову відеокарту – задоволення не дешеве. Іноді її ціна в десятки разів перевищує вартість бюджетного відеоадаптера. Тому, щоб не викинути гроші на вітер, важливо враховувати всі вимоги до цієї категорії графічних карт.

Головна вимога для ігрової відеокарти – баланс пропорційно потужних параметрів відеоадаптера і самого комп’ютера. Хороші ігрові відеокарти оптимізовані під високу частоту кадрів і високу роздільну здатність дисплея, завдяки чому створюється реалістичність деталей.

В цілому, перед покупкою відеокарти, варто визначитись з тим, для яких цілей вона потрібна. І якщо для користувача немає принципового значення, якя компанія створила чіп, то з’являється можливість вибору серед десятків графічних адаптерів, більшість з яких може служити ігровими, а значить відповідає всім найжорстокішим технічним вимогам.
Більш детальну консультацію щодо вибору відеокарти ви можете отримати, зв’язавшись з нашими технічними фахівцями.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Обратный звонок