duo

Cisco Duo Security – безпечний доступ під час віддаленої роботи

В сьогоднішніх умовах, коли багато співробітників знаходяться на віддалену роботу, організаціям важливо ідентифікувати користувачів і перевіряти безпеку їх пристроїв, перш ніж відкривати доступ до різних корпоративних додатків і сервісів. Допомогти в цьому може рішення Duo Security.

Duo Security – це розробник систем ідентифікації, яку компанія Cisco офіційно придбала в 2018 році. Таким чином, генеральний директор Duo ​​і його команда приєдналися до бізнесу Cisco з мережевих технологій і безпеки.

Рішення Duo Security перевіряє особистість користувачів і стан їх пристроїв, перш ніж надати їм доступ до додатків. Це допомагає запобігти порушенням кібербезпеки. Інтеграція систем Cisco з продуктами аутентифікації Duo з нульовим довірою допоможе клієнтам Cisco легко і безпечно підключати користувачів до будь-якого з додатком на будь-якому мережному пристрої.

Чим корисно Duo Security?

duo-securityМи живемо в епоху доступу, і індустрія кібербезпеки сильно порушена. Критично важливі для бізнесу конфіденційні дані сьогодні доступні клієнтам, партнерам, співробітникам, які не завжди використовують безпечні мережі. А в період карантину ймовірність використання таких мереж стає ще більшою.

Продукти Duo Security допомагають підключатися і використовувати цифрові можливості безпечно.

Duo Security це:

 • Безпечний доступ.

Програма виявить зараження на сторонніх пристроях ще до їх підключення. Це легка у використанні захист, яка дозволить зайнятися саме тим, що має реальне значення.

 • Перевірені користувачі.

Двухфакторная аутентифікація всіх користувачів допоможе визначити істинність їх особистості. Також, така аутентифікація надає можливість вводити найбільш сувору політику щодо доступності даних кожного працівника.

 • Сканування пристрою.

Ще одна особливість захисту DUO – це перевірка пристрою користувача на наявність старого ПО і відсутніх протоколів захисту.

 • Всі додатки і дані під захистом.

Незалежно від того, де знаходяться ваші дані, в хмарі, або фізичному сервері, вони завжди будуть під захистом шкідливих впливів.

 • Одна авторизація

За допомогою технології Single sign-on (SSO) вхід для кожного співробітника буде максимально простим. Увійти в систему буде досить один раз, щоб забезпечити постійний доступ до будь-якій програмі підприємства.

 • Повсюдний доступ.

Під час дистанційної роботи, коли всі співробітники використовують власні пристрої для доступу до додатків своєї організації, така функція стає популярнішою і корисною. Вони можуть отримувати доступ до даних абсолютно з будь-якого місця.

DuoScreen

Додаткові функції Duo для зручності адміністратора і підвищення рівня захисту доступу до ресурсів:

 • Призначений для користувача селф-сервіс
 • Географічні фільтри
 • Заборона доступу анонімних мереж
 • Блокування або надання доступу за IP
 • Можливість задавати окремі вимоги до аутентифікації для користувачів з найвищим рівнем доступу.
 • Контроль рівня захисту мобільних пристроїв, на яких встановлено додаток Duo Mobile, від вірусів і можливості злому.

Тарифікація Duo Security залежить від числа доступних опцій. Незважаючи на те, що тарифи Duo можна назвати дешевими, в порівнянні зі своїми великими конкурентами (RSA, Vasco, Gemalto і т.д.), їх цінова політика є досить прийнятною і відповідної своїм функціоналом. Більш детально про це рішення дізнайтеся у наших фахівців.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Обратный звонок