my_pracuemo

Ми працюємо для вас

Наша компанія і надалі продовжує відповідати на запити наших замовників не дивлячись на війну в країні.
Хоча зараз з технікою та поставками в Україну є де які складнощі, але ми намагаємось знаходити усі можливості для виконання поставлених задач. Наразі залишається попит на корпоративне обладнання, особливо на н
оутбуки та персональні компютери. До речі, перед нашими клієнтами іноді постає питання щодо різниці між консьюмерськими та корпоративними рішеннями.

По-перше, що таке консьюмерські та корпоративні рішення?

Консьюмерське обладнання це те, яке купують користувачі для домашніх потреб «в магазині».

Корпоративне обладнання професійна техніка, яка є інструментом, який замовляється у виробника обладнання під конкретні цілі.

Основні пріоритети при розробці корпоративного ноутбука – ефективність, ергономічність, надійність та стабільність. Кожна з моделей закриває певну цінову нішу, пропонуючи покупцеві певну функціональність за певні гроші. Такі конфігурації зроблені для користувачів, які не мають спеціальних вимог до конфігурації.

Виходячи з того, що корпоративне обладнання призначене для надійної та довготривалої роботи, то однією з переваг є те, що виробники обладнання дають більшу гарантію, наприклад, якщо купити ноутбук в магазині, то гарантія на нього рік, а на корпоративне рішення можливе розширення на 5 років.

Візуалізація ноутбуків

Дизайн консьюмерського ноутбука повинен «радувати око», має бути яскравим, а корпоративне обладнання навпаки, виконується під «офісний дизайн».

Але якщо порівнювати більш глобально, то між консьюмерським та корпоративним рішенням не так багато різниці, вони обидва повинні виконувати свої функціїї.

І, звичайно ж, захист даних, на цю тему ми поговоримо наступного разу. Наскільки важливим є захист даних і які види бувають.

Стеж за нами у соцмережах, підписуйся в Instagram та Facebook

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Обратный звонок