Рішення асап демо для підприємств

Збільшення прибутку підприємств за допомогою розумних систем

Більшість промислових об’єктів в Україні працюють в напівавтоматизованому робочому стані.  Це призводить до залучення додаткових кадрів.  Зазвичай це або ремонтна бригада, або просто робочі, які перевіряють стан виробничих машин. В ідеальному світі все має бути навпаки, а саме: заводи – повністю автоматизовані, та кожен рух механізму відслідковується.

Розумне рішення АСАП ДЕМО для промисловості

Наша компанія розробила спеціальні датчики для зчитування відсоткового зношення рухомої частини механізму.

Датчик для вимірювання температури приладу

Ці сенсори можуть знімати показники з будь-яких поверхонь,  аналізувати та показувати Вам на скільки той чи інший механізм зносився.  Це буде корисно для всіх промисловостей, адже своєчасна заміна одного елементу не дозволить всьому механізму вийти з ладу. Ви можете запитати, один датчик за один механізм,  чому я не можу на око його перевірити? Звісно можете,  але вже точність виміру постраждає,  адже око не відчуває що відбувається в середині механізму. А якщо таких елементів за якими треба наглядати близько тисячі, то вже знадобиться бригада людей.  Які мають власне бачення,  мають людський фактор,  та точність вимірювання просто залежатиме від їх настрою. Тому ми пропонуємо просто та водночас елегантне рішення – це Smart виробництво. Створене нами екосистема дозволяє контролювати не тільки зносостійкість рухомих елементів, а і виконувати вимір температури, запис тиску в резервуарах, моніторинг кількості заповненості, пошук витоку (води, газа), захист від пожежі, та багато інших крисних функцій.

Сенсор лораван від асап демо

Збільшення прибутку та правильна економія

Датчики всього лише вимірюють показники та передають на сервер обробки даних. Далі сервер виводить, в зручному для сприйманні вигляду, інформацію про пошкодження. Це безумовно допоможе зберегти кошти на простої під час поломок. Але цінність цих систем полягає в можливості оптимізації та реорганізації виробничого процесу. Так система може показати який об’єкт працює понаднормово, а який лише на 60%. Це допоможе розділити потужності. Програма видасть аналіз спожитої енергії до виготовленного матеріалу (за наявності наших датчиків контролю енергії), що допоможе регулювати навантаженість. Оптимізація робочого персоналу завдяки “маячкам”, які будуть контролювати пересування, та корисне навантаження. Ці маячки можливо встановити як на персона, так і на рухомі частини. Так це буде корисно якщо при заводі є склад. Система сама підкаже працівнику куди що віднести, та де взяти необхідне. Скорочення часу на доставку призведе до підвищення ефективності.  Оптимізація роботи таким чином призведе до постійної подачі ресурсів без затримок та простою.

Таким чином, нашими методами економії користуються вже декілька заводів на території України. Та показники їх економії досягли 15% в рік. Для масштабів виробництва це стало неймовірно величезною економією

Масштабування та помірний перехід до розумного контролю для збільшення прибутку.

Всі елементи системи підключаються за допомогою протоколу інтернет речей LoRa. Вони унікальні тим, що поставивши один раз, ви зможете масштабувати та розширювати всю мережу. Додавати більше елементів, нові, та замінювати старі в разі потреби. Все це доступно у нашому рішенні.система lora від asap demo

Застосунки та аналітика показані на малюнку означає можливість встановлення клієнтського додатку, перенесення інформації на сервера інших світових виробників та передача готової інформації в CRM системи та інше.

Завдяки нашій системі поєднання софтової та девайсної частини ми зробили розумне освітлення для невеликого міста. Економія на освітленні досягла 50% в порівнянні з звичайними LED лампами, та 78% з газорозрядними лампами.

Екологічний фактор

Все більше і більше людей звертають увагу на екологічний стан навколишнього середовища. Зараз це турбує і міністерства, тому вони починають активну боротьбу проти забруднювачів. Штрафи накладені за порушення екології величезні. Набагато краще захистити себе від цього, встановивши наші сенсори для визначення забруднювачів повітря/води/землі. Ці сенсори так само під’єднуються до вже існуючої нашої системи та оброблюються тим самим програмним забезпеченням.

сенсор стану повітря від асап демо LORAWAN

Програмне забезпечення зможе контролювати кількість виготовленої продукції і порівнювати з викидами шкідливих домішок. Що в своє чергу допоможе досягти балансу та не отримати штрафи чи санкції через екологію.

Один з наших проектів полягає в автоматизації складів виробництва. Товарообіг завдяки розумному складу збільшився на 15% та почав приносити більше економії.

Висновок

Маючи на меті будь-яку з вище наведених потреб – можна встановити наше рішення. Не обов’язково брати весь комплект. Ви можете обрати тільки сенсори зносу та поставити їх, якщо потім буде потреба в інших датчиках, то докупити їх вже не проблема. Всі ці компоненти призведуть до збільшення прибутку та економії. Якщо у Вас є якісь питання з додаткових можливостей чи ціни звертайтесь за телефонами вказаними на сайті.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Обратный звонок