acer-veriton-n4660g

Неттоп Acer Veriton N4660G – краще рішення для корпоративного і державного секторів

Модельний ряд комп’ютерів Veriton N складається з функціональних пристроїв, які розроблялися з розрахунком на максимальну компактність, при збереженні високої продуктивності в офісних і корпоративних завданнях.

Аналізуючи сучасний ринок, можна сміливо сказати, що Acer Veriton N4660G – один з найбільш затребуваних неттопів в своїй ніші. Все більше користувачів хочуть купити компактний пристрій, який дозволить працювати швидко і комфортно.

Основні переваги Acer Veriton N4660GAcer-Veriton-N4660G

  • Ультра-компактний корпус

ПК звільнить простір на столі і стане відмінним доповненням будь-якого робочого місця. VESA Mount Kit – монтажне кріплення, яке дозволить легко зафіксувати неттоп на задній панелі монітора, позбавивши себе від зайвих проводів.

  • Продуктивність

Продуктивність даної моделі забезпечуютььтооо потужні десктопні процесори 8-го і 9-го покоління, швидкі накопичувачі NVMe SSD (є можливість встановити відразу два таких накопичувача і додатковий жорсткий диск HDD) і до 32 Гб оперативної пам’яті типу DDR4, чого цілком достатньо для роботи з документами, браузером, використання різних додатків і зберігання великої кількості даних.

  • Безпека

Модуль Trusted Platform забезпечить надійний захист персональних даних. Захищена криптографічна схема дозволяє зберігати паролі аутентифікації, сертифікати або ключі шифрування, і не турбуватися про їх безпеку.

  • Можливості розширення

Завдяки продуманій конструкції корпусу, можна легко отримати доступ до жорсткого диска або розширити оперативну пам’ять до максимально можливих 32 ГБ. Для цього досить зрушити панель і відкрити системний блок.

  • Ефективне охолодження

Дизайн неттопа оптимізований таким чином, щоб максимально уникнути перегріву системи.

В цілому, такий ПК – це надійний пристрій, який забезпечить довгу і стабільну роботу, а також дозволить домогтися максимальної ефективності як в корпоративному, так і в державному сегментах.

Така модель має безліч конфігурацій, в залежності від чого купити Acer Veriton N4660G можна за ціною від 18 000 грн., З гарантією від 36 місяців.

Для того, щоб замовити даний неттоп, досить зв’язатися з нашими технічними фахівцями. Ми, як офіційний партнер компанії Acer, відповімо на всі Ваші питання і допоможемо вибрати необхідну конфігурацію, яка буде відповідати вашому бюджету і вимогам.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Обратный звонок