Нова лінійка пристроїв для розумного будинку – TP-Link Tapo. Старт продажів в Україні.

Компанія TP-Link оголосила про старт продажів в Україні своїх пристроїв для розумного будинку з лінійки Tapo, яка включає хмарні камери і Wi-Fi розетки.

Tapo C200 – це універсальний пристрій відеоспостереження, модуль якого безшумно повертається на 360 градусів по горизонталі і на 114 градусів по вертикалі. Така камера записує Full HD відео на карту MicroSD ємністю до 128 ГБ., Що дозволяє зберігати відео за останні 16 днів. Також, в Tapo C200 вдосконалена функція нічного бачення, що забезпечує чітке зображення на відстані до 9 метрів.

tapo-c200-rotateЯкщо камера зафіксує сторонні руху в приміщенні, вона сповістить про це власника за допомогою повідомлення в своєму додатку.

Другий пристрій, на яке варто звернути увагу – це Tapo C100.

Дана модель має ряд особливостей, які відрізняють її від попередньої. Її модуль не повертається, а корпус спроектований таким чином, щоб користувач зміг встановити камеру на горизонтальній поверхні, на стелі або на стіні.

Розумна розетка Tapo P100

Tapo P100 підключається до Wi-Fi мережі і підтримує управління через фірмове управління Tapo. Таким чином, за допомогою смартфона можна відключити або включити підключений до Tapo P100 пристрій. Також, у користувача є можливість налаштувати розклад для автоматизації роботи підключених пристроїв.

tapo-ukr

Що об’єднує дані моделі з лінійки Tapo? Це їх фірмовий додаток, а точніше можливість керувати пристроями за допомогою смартфона, який працює на базі Android або IOS. Додаток дає можливість створити розклад для роботи камери і розетки, виводити на екран відео з 4-х камер, а також переглядати записи, зроблені кілька днів тому. Крім цього, у користувача буде можливість ділитися правами доступу, що значно економить час і спрощує користування пристроями для людей похилого віку.

Зв’яжіться з нами для отримання більш докладної інформації про пристрої для Вашого розумного будинку.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Обратный звонок