usb_flash

Огляд usb flash з відбитком пальця

USB flash з відбитком пальця або біометрична флешка -дає нові можливості для захисту особистих даних, конфіденційної інформації, а також фінансових даних. Підходить як для бізнесу, так і для особистого користування, особливо для людей, які володіють інформацією службового або суто особистого характеру. Великий плюс у тому, що інформацію можна зберігати як в оригінальному форматі (не приховати) так і в зашифрованому.

Флешка зі сканером відбитка пальця, яка дає нові можливості для захисту конфіденційної інформації і фінансових даних. Дуже добре підходить як для бізнесу, так і для особистого користування.
usb_биометрия

  • Перевагою перед звичайними флешками є – індивідуальна біометрична ідентифікація і надійність.
  • Флешка з функцією відбитка пальця розпізнає користувача по відбитку пальця. Так як у кожної людини вони унікальні, отже, ніхто, крім вас не зможе отримати доступ до конфіденційної інформації.
  • Багатофункціональність забезпечується наявністю у usb накопичувача двох відділів пам’яті з публічної (Public) і секретної (Secure) областю, що дозволяє розміщувати і сортувати інформацію на свій розсуд і за ступенем важливості.
  • У вас є можливість самостійно розподілити загальний обсяг пам’яті між загальнодоступною і прихованої областями.
  • Сканування відбитків на 360 ° – захищена флешка оснащена сучасним сканером відбитків пальців, який дозволяє сканувати палець під будь-яким кутом. Завдяки біометричного шифрування гарантується 100% захист ваших даних.
  • Є можливість додати до 10 унікальних відбитків

Налаштування usb flash з відбитком пальця
usb

Як правило додавання відбитків пальців відбувається відразу при підключенні usb флешки до вашого комп’ютера. При запуску Finger Tool – потрібно додати відбиток пальця адміністратора пристрою. Таким чином, ви зможете додавати інші відбитки (до 10). Також, у вкладці «Partition» ви можете налаштувати, який обсяг пам’яті буде займати відкрита область і зашифрована. Для цього просто пересуньте курсор вправо в сторону Secure, якщо хочете більше місця виділити на загальнодоступну частину.

Таким чином, біометрична флешка з відбитком пальця для захисту даних, може стати корисним подарунком для керівників, директорів, топ менеджерів, а також ваших друзів і знайомих. Ідеально підійде для зберігання криптовалюта, цифрових підписів і будь-яких персональних даних.

Як заявляють виробники, помилка зчитування: 0,001%.
usb_flesh

Біометричні USB флешки на ринку представлені квітами, якістю матеріалу, формфактор і обсяг пам’яті. Але як правило, виробники дотримуються класичного вигляду.

Якщо Вас зацікавив даний USB з відбитком пальця, зв’яжіться з нами, ми підберемо біометричну флешку для вас, з можливістю нанесення лого.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Обратный звонок