Вперше за 8 років світовий ринок ПК почав рости!

2019 рік виявився непростим для багатьох технологічних компаній. Було чимало випробувань і скандалів, які залишили відбиток і на українському ринку. Однак, було в цьому році і багато перемог і інноваційних рішень.

За даними дослідницьких компаній IDC і Gartner, на глобальному ринку ПК спостерігається стабільне зростання. За оцінками IDC, поставка комп’ютерів виросла на 2,7% (266,7 млн ​​проданих пристроїв у всьому світі), в той час як за підрахунками Gartner зростання склало 0,6% (261,2 млн пристроїв). У 2018 році позитивні результати були зафіксовані тільки в першому кварталі, а в 2019 році зростання продажів спостерігалося протягом всього року, вперше з 2011 року.

rinok-pk

Одну з головних причин зростання продажів ПК IDC і Gartner бачать у припиненні підтримки Windows 7. У зв’язку з тим, що в корпоративному сегменті багато застарілих пристроїв, компанії змушені їх оновлювати. За даними Microsoft, станом на вересень минулого року Windows 10 була встановлена ​​на 900 млн комп’ютерів.

Однак, головною проблемою ринку ПК в 2019 році аналітики назвали дефіцит процесорів Intel. В IDC вважають, що це сприяло підвищенню попиту на процесори AMD.

В цілому, трійка провідних виробників ПК виглядає так: Lenovo, HP і Dell. Експерти все ж не скасовують свої прогнози з приводу падіння ринку ПК. Серед причин називаються економічна невизначеність, дефіцит процесорів Intel і високі ціни на деякі комплектуючі.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Обратный звонок