Перехід з температурним режимом

Системи пропуску з розпізнаванням обличчя та виміром температури

В нашому бурхливому світі в якому ми живемо все постійно змінюється, але дещо залишається не змінним, а саме – безпека.

Безпека завжди займала важливі позиції в нашому житті, але якщо ворог невидимий? Що якщо він настільки малий, що просто не можливо побачити, відчути, дізнатись.

Є легкий спосіб визначити симптоми вірусної інфекції, а саме підвищену температуру тіла, для цього відповідальною персони необхідно підійти близько до людини, і особисто провести вимірювання за допомогою ручного термометра. Це викликає певну небезпеку для персоналу, який проводить перевірку. Що надалі піддає ризику всіх інших осіб на контрольованому об’єкті. Тому інженерами були винайдені спеціальні термінали і «арки». З скануванням особи і зчитуванням температури тіла людини.


Дані пристрої відрізняюся за своїм типом, та застосуванням.

Наприклад арочні системи необхідні в місцях з великим потоком людей, адже їх швидкість сканування менше ніж 0,5 секунди. Пристрою достатньо цього часу для точного виміру температури тіла.  Людині не доведеться стояти в рамці, а треба просто пройти крізь неї. Таким чином мінімізується контакт відвідувачів з охороною. Найбільш обґрунтованим буде встановлення таких систем на залізничних та авто вокзалах, метрополітені, супермаркетах, торгівельно-розважальних центрах, лікарнях, закладах освіти, органах державної влади, контрольно-пропускних пунктах, на території інших установ та організацій.


Піклуючись про безпеку

Арочний температурний сканер з вбудованим металодетектором

Інженерами було створено не просто арку з виміром температури, а і з вбудованим метало детектором. В даній моделі метало детектори встановлені таким чином, що арка знайде метал у будь-якому положенні, і його не вдасться непомітно пронести. Сканування температури в цій арці проходить шляхом піднесення зап’ястя або чола до спеціального датчику, і температура виводитися на екран. Разом зі звуковими та світовими сигналами Ви дізнаєтесь про можливі ознаки хвороби або про наявність зброї чи металевих об’єктів.


Температурні стійки

Стійка зі сканером та дезінфектором

В лінійці температурних сканерів, є прилади видозмінені до подоби стійок, які мають автоматичні дезінфікуючи засоби

Перелік можливостей:

   • Безконтактне визначення температури тіла людини з одночасним розпізнаванням обличчя, пам’ять на 20 000 осіб, маску знімати не потрібно
   • Автоматична дезінфекція рук
   • Точність вимірювання температури ± 0,5°C
   • Аудіо тривога при виявленні гіпертермії, незнайомої людини, або якщо дезінфектор не був використаний
   • Інтегрується з системами контролю доступу СКУД та ін.
   • Екран для відеозображення показників вимірювання та ін.

Мобільні сканери

Переносний температурний сканер з можливістю встановити будь-де

Досить простим, але дієвим засобом для вимірювання температури можна вважати портативний сканер, який можливо встановити майже будь-де. Надійність та ефективність сканеру можна побачити одразу, адже він має можливість працювати як в помешканні, так і на дворі. Робоча температура складає від -10 до +40 градусів, а вологість до 95% (без конденсату). Повна автоматизація та велика відстань сканування роблять даний пристрій універсальним, адже зменшує ризик зараження, навіть при відсутності перевіряючої людини


Камери дезінфектори

Найбільш дієвим засобом, для захисту від  вірусу та бактерій, які оточують людину, є мобільний дезінфекційний термінал. Даний термінал дезінфікує все тіло людини та її одяг, цей прилад має найбільший широкий функціонал з усіх представлених засобів, а саме: 

 • Сканування обличчя
 • Безконтактне визначення температури
 • Пам’ять на 20 000 осіб
 • Автоматична дезінфекція рук та всієї людини

Ефективність даних пропускних систем була перевірена спеціальним тестуванням. Показник на наявність шкідливих мікробів та вірусів показав чистоту на 99%, тобто дану систему можливо використовувати як засіб дезінфекції та знезараження.


Системи контролю і управління доступом (СКУД) які встановлюються на турнікети

Наступне рішення варто розглядати як для корпоративних так і державних установ. Мова піде про термінали з системою розпізнавання обличчя, та температурного скринінгу.

Представлені моделі з можливістю встановлюються на турнікети, перетворюють звичні всім нам прохідні, на нові, інноваційні системи контролю доступу з управлінням даними особового складу. Маючи такий модуль на прохідній системі, персонал є захищеним від людей, які вже мають симптоми зараження, адже система помітивши підвищену температуру просто не відкриє прохід для відвідувача або співробітника установи, повідомить про таку подію відповідальній особі ,та автоматично внесе дані в його індивідуальну картку. Штучний інтелект встановлений в модуль, може розпізнавати обличчя навіть в захисних медичних масках. Дана система буде актуальна як під час, так і після карантину, та наддасть можливість постійного контролю за станом здоров’я відвідувачів закладу і попередження можливого поширення інфекційних захворювань.

Система перепусток шляхом сканування температури та обличчя

Сфери застосування

Дані системи найкраще встановлювати в державних установи, в які мають доступ лише певна група людей. Офіси різних підприємств, будь-які інші установи в яких необхідний контроль доступу та присутній перепустковий режим

Переваги цього модулю є те, що він:

 1. Універсальний та може бути встановлений на будь-який
  турнікет.
 2. Має дуже велику точність розпізнавання, а саме 99%. Така точність можлива лише шляхом додавання штучного інтелекту, яка постійно розвивається та вдосконалюється і зменшує шанс на похибку.
 3. Інфрачервоний сканер – вимірює температуру навіть на відстані 1 метра, та має похибку менше ніж 0,2 градуси.
 4. Зчитування QR кода та відбиток пальця.
 5. Можливість сканування IC карт.

Маючи такий засіб, ви захищаєтесь не тільки від небажаного проникнення, а і від хворих співробітників.


Технічні характеристики

характеристики модуля сканування температури та обличчя

Технічні характеристики:

 • Операційна система – Android 9.0
 • Оперативна пам’ять – 2 ГБ
 • Накопичувач – 8 ГБ
 • Bluetooth – 2.402 -2.480 ГГЦ
 • Мережеві технології – вбудований Wi-Fi 802.11 b/g/n, RJ45, можливість підключення WiFi адаптеру
 • Інтерфейси підключення – 2 – USB, 1 – Sd карта. 1- VGA порт, 1 – RJ45, 1 – аудіопорт, 1 – порт для SIM карти.
 • Розмір екрану – 8 дюймів
 • Матриця – IPS LCD екран
 • Відстань розпізнавання – 1 метр
 • Похибка температурного вимірювання – менше ніж ± 0,2 градуси

Всі ці системи перепусток допоможуть Вам захистити себе та Ваших співробітників 


Як купити

Наша компанія займається як торгівлею, так і участю в тендерних закупівлях. Для отримання цін по будь-якому з вище описаних рішень просимо звернутись за телефонами +38 (044) 379 30 87
+38 (067) 379 30 87 або на пошту. Також наші юристи раді Вас проконсультувати з питань тендерних документацій 🙂

Чекаємо на ваші дзвінки. Компанія яка піклується про майбутнє – АСАП ДЕМО

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Обратный звонок