Система пропуску з розпізнаванням обличчя та виміром температури

В нашому бурхливому світі в якому ми живемо все постійно змінюється, але дещо залишається не змінним, а саме – безпека.

Безпека завжди займала важливі позиції в нашому житті, але якщо ворог невидимий? Що якщо він настільки малий, що просто не можливо побачити, відчути, дізнатись.

Є спосіб визначити симптоми вірусної інфекції на певній людині, але для цього потрібно підійти до неї, та просканувати температуру. Це викликає певну небезпеку для людини яка проводить перевірку, та наражають на небезпеку всіх інших осіб на контрольованому об’єкті у випадку похибки або халатності особи що проводить перевірку відвідувачів. Тому інженерами було винайдено спеціальні термінали та “арки” з скануванням обличчя та зчитуванням температури тіла людини.

Дані пристрої відрізняюся за своїм типом, та застосуванням.

Наприклад арочні системи необхідні в місцях з великим потоком людей, адже їх швидкість сканування менше ніж 0,5 секунди. Пристрою достатньо цього часу для точного виміру температури тіла,  людині не доведеться стояти в рамці, а треба просто проти крізь неї. Таким чином мінімізується контакт відвідувачів з охороною. Найбільш обґрунтованим буде встановлення таких систем на залізничних та авто вокзалах, метрополітені, супермаркетах, торгівельно-розважальних центрах, лікарнях, закладах освіти, органах державної влади, контрольно-пропускних пунктах, на території інших установ та організацій.

Піклуючись про безпеку, інженерами було створено не просто арку з Арочний температурний сканер з вбудованим металодетекторомвиміром температури, а і з вбудованим метало детектором. В даній моделі метало детектори встановлені таким чином, що арка знайде метал у будь-якому положенні, і його не вдасться непомітно пронести. Сканування температури в цій арці проходить шляхом піднесення зап’ястя або чола до спеціального датчику, і температура виводитися на екран.

 

В лінійці температурних сканерів, є прилади видозмінені до подоби стійок, які мають автоматичні дезінфікуючи засоби

Стійка зі сканером та дезінфектором

Перелік можливостей:

     • Безконтактне визначення температури тіла людини з одночасним розпізнаванням обличчя, пам’ять на 20 000 осіб, маску знімати не потрібно
     • Автоматична дезінфекція рук
     • Точність вимірювання температури ± 0,5°C
     • Аудіо тривога при виявленні гіпертермії, незнайомої людини, або якщо дезінфектор не був використаний
     • Інтегрується з системами контролю доступу СКУД та ін.
     • Екран для відеозображення показників вимірювання та ін.

Досить простим, але дієвим засобом для вимірювання температури Переносний температурний сканер з можливістю встановити будь-деможна вважати портативний сканер, який можливо встановити майже будь-де. Надійність та ефективність сканеру можна побачити одразу, адже він має можливість працювати як в помешканні, так і на дворі. Робоча температура складає від -10 до +40 градусів, а вологість до 95% (без конденсату). Повна автоматизація та велика відстань сканування роблять даний пристрій універсальним, адже зменшує ризик зараження, навіть при відсутності перевіряючої людини

Найбільш дієвим засобом, для захисту від  вірусу та бактерій, які Мобільний дезінфекційний терміналоточують людину, є мобільний дезінфекційний термінал.Даний термінал дезінфікує все тіло людини та її одяг, цей прилад має найбільший широкий функціонал з усіх представлених засобів, а саме: 

 • Сканування обличчя
 • Безконтактне визначення температури
 • Пам’ять на 20 000 осіб
 • Автоматична дезінфекція рук та всієї людини

Ефективність даних пропускних систем була перевірена спеціальним тестуванням. Показник на наявність шкідливих мікробів та вірусів показав чистоту на 99%, тобто дану систему можливо використовувати як засіб дезінфекції та знезараження.

Наступне рішення варто розглядати як для корпоративних так і державних установ. Мова піде про термінали з системою розпізнавання обличчя, та температурного скринінгу.

Наступні представлені моделі з можливістю встановлюються на турнікети, перетворюють звичні всім нам прохідні , на новітні, інноваційні системи контролю доступу з управлінням даними. Маючи такий модуль на прохідній системі, персонал є захищеним від людей, які вже мають симптоми зараження, адже система помітивши підвищену температуру просто не відкриє прохід для відвідувача або співробітника установи, повідомить про таку подію відповідальній особі ,та автоматично внесе дані в його індивідуальну картку. Штучний інтелект встановлений в модуль, може розпізнавати обличчя навіть в захисних медичних масках. Дана система буде актуальна як під час, так і після карантину, та наддасть можливість постійного контролю за станом здоров’я відвідувачів закладу і попередження можливого поширення інфекційних захворювань.

Система перепусток шляхом сканування температури та обличчя

Дані системи найкраще встановлювати в державних установи, в які мають доступ лише певна група людей, офіси різних підприємств, будь-які інші установи в яких необхідний контроль доступу та присутній перепустковий режим

Переваги цього модулю є те, що він:

 1. Універсальний та може бути встановлений на будь-який турнікет.
 2. Має дуже велику точність розпізнавання, а саме 99%,така точність можлива лише шляхом додавання штучного інтелекту, яка постійно розвивається та вдосконалюється і зменшує шанс на похибку.
 3. Інфрачервоний сканер – вимірює температуру навіть на відстані 1 метра, та має похибку менше ніж 0,2 градуси.
 4. Зчитування QR кода та відбиток пальця.
 5. Можливість сканування IC карт.

Маючи такий засіб, ви захищаєтесь не тільки від небажаного проникнення, а і від хворих співробітників.

характеристики модуля сканування температури та обличчя Технічні характеристики:

 • Операційна система – Android 9.0
 • Оперативна пам’ять – 2 ГБ
 • Накопичувач – 8 ГБ
 • Bluetooth – 2.402 -2.480 ГГЦ
 • Мережеві технології – вбудований Wi-Fi 802.11 b/g/n, RJ45, можливість підключення WiFi адаптеру
 • Інтерфейси підключення – 2 – USB, 1 – Sd карта, 1- VGA порт, 1 – RJ45, 1 – аудіопорт, 1 – порт для SIM карти.
 • Розмір екрану – 8 дюймів
 • Матриця – IPS LCD екран
 • Відстань розпізнавання – 1 метр
 • Похибка температурного вимірювання – менше ніж ± 0,2 градуси

Всі ці системи перепусток допоможуть Вам захистити себе та Ваших співробітників 

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Обратный звонок