microsoft_365

Microsoft анонсувала оновлення Office 365 – Microsoft 365 з новими додатками та функціоналом

Компанія Microsoft анонсувала нову підписку, яка, по суті, є ребрендингом Office 365, проте включає в себе декілька нових функцій і переваг.
Підписка представлена ​​в двох версіях – Personal і Family, вони будуть доступні користувачам з 21 квітня цього року. Існуючі передплатники Office 365 Personal і Home будуть автоматично переведені на Microsoft 365 разом з виходом нових версій в квітні.

Новий Microsoft Editor

Підписка Microsoft 365 включає в себе новий редактор Microsoft Editor. Додаток отримало нові функції і стало доступним в якості розширення браузера Edge.

Завдяки штучному інтелекту, який лежить в основі Microsoft Editor, він являє собою набір інструментів, які допомагають з граматикою і дають рекомендації зі зворотним відліком. Крім того, редактор підтримує більше 20 мов і може використовуватися в Word, Outlook, Edge і Google Chrome.
Microsoft Editor доступний всім, у кого є обліковий запис Microsoft, однак передплатники нової Microsoft 365 зможуть скористатися редактором з більш просунутими граматичними і стилістичними поліпшеннями.

Оновлена ​​функція PowerPoint Presenter Coach

Передплатники Microsoft 365 зможуть скористатися новою функцією PowerPoint Presenter Coach, яка за допомогою штучного інтелекту буде прослуховувати тон вашого голосу і надавати зворотний зв’язок в режимі реального часу з пропозиціями і порадами про те, як краще складати пропозиції і фрази.

Money в Excel

Money-in-ExcelЦя функція повинна значно спростити управління фінансами. Вона дає можливість прив’язати облікові записи банків і дані кредитних карт, щоб Excel збирав важливі дані про доходи та витрати в таблиці і надавав персоналізовану фінансову аналітику.
Money в Excel – це ексклюзивна функція Microsoft 365, яка буде доступна тільки на платній основі.

 

Крім того, Microsoft 365 включає в себе преміальні шаблони, шрифти та іконки. Наприклад, PowerPoint Designer буде автоматично створювати дизайн презентацій, використовуючи більш 300 нових шаблонів, 8000 зображень, циклічних відео, шрифтів і іконок, забезпечуючи при цьому унікальність презентацій.

 

У теперішній час компанія Microsoft працює також над оновленням корпоративного програми Microsoft Teams. Сьогодні, це необхідна інтерфейсу для дистанційного командної роботи, яке дозволяє спілкуватися в чатах, здійснювати дзвінки, проводити відеоконференції і використовувати інші можливості для дистанційної роботи в одному додатку.
microsoft-teamsОновлений Teams дозволить створювати групи, щоб планувати відрядження, створювати графік заходів. Також, можна буде об’єднуватися в групових чатах, проводити відеодзвінки, разом складати списки справ і ставити завдання окремим людям. Крім того, в Teams будуть додані інструменти для зберігання важливої ​​інформації.

Ми, як офіційний партнер Microsoft, будемо раді допомогти Вам з впровадженням і налаштуванням хмарних продуктів або оновлень компанії. Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Обратный звонок